Za nami szachowy weekend w wykonaniu młodych zawodników naszego klubu! We Wrocławiu rozgrywano kolejny turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla dzieci i młodzieży, natomiast w Sebnitz rozpoczęły się Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec do lat 8, w których występują Magdalena Pawicka oraz Błażej Grot!

Mistrzostwa Niemiec do lat 8

Dzisiaj w Sebnitz, młodzi szachiści MDK Fabryczna Polonia Wrocław, rozpoczną zmagania w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec do lat 8. Nasze barwy reprezentują Magdalena Pawicka oraz Błażej Grot. Opiekę trenerską nad naszymi młodymi zawodnikami roztoczy Krzysztof Kolasiński, kierownikiem wyjazdu jest tata Błażeja, Pan Michał Grot. Zawody potrwają do 24 października. Trzymamy kciuki!

Strona turnieju TUTAJ

23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci i młodzieży

W Klubie Szachowym na ul. Św. Antoniego oraz w MDK na ul. Dubois rozegrano kolejny turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla dzieci i młodzieży w którym wystąpiła grupa zawodników naszego klubu. Poniżej wyniki młodych zawodników:

Grupa F – do lat 6

– Varriale Janfranco – 1 miejsce

– Bednarek Bartłomiej – 2 miejsce

– Najdecka Amanda – 6 miejsce

– Najdecka Laura – 7 miejsce

Startowało 15 zawodników. Wyniki TUTAJ

Grupa E – do lat 7

– Demski Jakub – 3 miejsce

– Pawicka Aleksandra – 8 miejsce

Startowało 17 zawodników. Wyniki TUTAJ

Grupa D – do lat 8

– Demski Michał – 1 miejsce! Kolejny sukces Michała po niedawnym awansie do Mistrzostw Polski

Startowało 7 zawodników. Wyniki TUTAJ

Grupa C – do lat 9

– Bednarek Karol – 6 miejsce

Startowało 15 zawodników. Wyniki TUTAJ

Grupa B  – do lat 11

– Osiakow Sebastian – 4 miejsce

– Piechocki Karol – 5 miejsce

W turnieju startowało 6 zawodników. Wyniki TUTAJ