Od 8 do 14 listopada w Szklarskiej Porębie odbędą się półfinały Mistrzostw Polski Juniorów. O kwalifikację do przyszłorocznych mistrzostw kraju powalczy siedmioro reprezentantów MDK Fabryczna Polonii Wrocław.

Zawody w Szklarskiej Porębie to ostatnia możliwość zdobycia kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów. Awans w grupach wiekowych do lat 9 oraz do lat 15 wywalczy po 10 najlepszych zawodników. Trochę bardziej skomplikowana jest sytuacja w grupach qwiekowych do lat 11 i do lat 13 – tam ilość awansujących z PMPJ stanowi dopełnienie ilości zawodników dotychczas zakwalifikowanych do 46 w każdej z grup dziewcząt i chłopców. Opiekę trenerską nad naszymi zawodnikami podczas turnieju w Szklarskiej Porębie sprawować będą Artur Czyż i Mirosław Perdek.

Zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław:

Anna Krzyżosiak – grupa dziewcząt do lat 11 – lista startowa TUTAJ.

Filip Nowak – grupa chłopców do lat 9 – lista startowa TUTAJ.

Jakub Dołharz – grupa chłopców do lat 11 – lista startowa TUTAJ.

Mateusz Baran, Maurycy Żerebiec i Radosław Dytman – grupa chłopców do lat 13 – lista startowa TUTAJ.

Paweł Korolewicz – grupa chłopców do lat 15 – lista startowa TUTAJ.

Za wszystkich naszych zawodników trzymamy kciuki!