W ten weekend wiele się działo! Turniej Wrocławskiego KRASNALA, Turniej Gwiazdkowy w Olkuszu, finał cyklu 4 pór roku, rozgrywki III i IV ligi. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodników MDK Fabryczna Polonia Wrocław!

 

 

XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży w Olkuszu

Na tradycyjny turniej w Olkuszu wybrała się grupa 8 zawodników z naszego klubu pod opieką Pauliny Cagary i rodziców. Poniżej wyniki młodych zawodników MDK Fabryczna Polonia Wrocław:

Grupa A – dziewczęta ur. 2009 i młodsze

– Najdecka Laura – 4 miejsce

– Najdecka Amanda – 11 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

20151213_151015

Obok podium Laura Najdecka, powiększenie zdjęcia po kliknięciu, zdjęcie: Zofia Najdecka

Grupa D – chłopcy ur. 2007 i młodsi

– Grot Błażej – 7 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

20151213_152329

Czwarty od podium Błażej Grot, powiększenie zdjęcia po kliknięciu, zdjęcie: Zofia Najdecka

Grupa E – dziewczęta ur. 2005 i młodsze

– Najdecka Sandra – 19 miejsce

– Szewc Dobromiła – 22 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa G – dziewczęta ur. 2001 i młodsze

– Dadełło Barbara – 11 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa H – chłopcy ur. 2003 i młodsi

– Dołharz Jakub – 15 miejsce

– Kraszewski Grzegorz – 24 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

20151212_194624

Nasi młodzi zawodnicy w Olkuszu nie tylko w szachy grali, zdjęcie: Zofia Najdecka

VII Turniej Wrocławskiego Krasnala

Grupa do lat 8

– Pawicka Magdalena – 1 miejsce

– Demski Michał – 2 miejsce

– Klimek Leonard – 6 miejsce

– Jaworski Tymon – 7 miejsce

– Osada Piotr – 9 miejsce

– Szatanik Jakub – 10 miejsce

– Latacz Grzegorz – 14 miejsce

– Pawicki Filip – 15 miejsce

– Pawicka Aleksandra – 18 miejsce

– Demski Jakub – 19 miejsce

– Czapliński Szymon – 20 miejsce

– Ścibisz Henryk – 25 miejsce – Henryk zdobył V kategorię szachową!

Pełne wyniki TUTAJ

Połączona grupa do lat 12 i 16

– Żerebiec Maurycy –  2 miejsce

– Osiakow Sebastian – 6 miejsce

– Gleń Kamil – 8 miejsce

– Kubicki Piotr – 9 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska – III Liga 2015/2016

IV runda

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – LZS Mewa Goliszów 4-1

Świcarz Maciej – Rymaszewski Dariusz 1-0

Czerniawski Marek – Kulaś Szymon 0-1

Kolasiński Krzysztof – Walasiak Dariusz 1-0

Cybulak Adam – Mastalarz Józef 1-0

Majewski Piotr – Czapulak Grzegorz 1-0

Wyniki III Ligi TUTAJ

CYKL 4 PÓR ROKU Zima

– Demski Michał – 1 miejsce

– Jaworski Tymon – 5 miejsce

– Demski Jakub – 9 miejsce

– Pawicki Filip – 12 miejsce

– Pawicka Aleksandra – 13 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

VI runda

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” – MKS Rokita Brzeg Dolny I 4,5-0,5

Dytman-R.Posłuszny 1-0
Kawałko-Kozioł 1-0
Baran-Kasiańczuk 1-0
J.Madajczak-Kurtycz 0,5-0,5
Pokusiński-Stępień 1-0

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” – MKS Rokita Brzeg Dolny II 2,5-2,5

Korolewicz-Wasylkiewicz 1-0
Szulc-Fura 0-1
Luberański-Michałek 0-1
Krzysztofek-Mazurowski 0,5-0,5
Mamczar-Paplaczyk 1-0

VII runda

MKS Rokita Brzeg Dolny I – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” 3-2

Wasylkiewicz-Dytman 1-0
Fura-Kawałko 0-1
Michałek-Baran 1-0
Mazurowski-J.Madajczak 0-1
Paplaczyk-Pokusiński 1-0

MKS Rokita Brzeg Dolny II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” 0,5-4,5

R.Posłuszny-Korolewicz 0-1
Kozioł-Szulc 0-1
Kasiańczuk-Luberański 0,5-0,5
Kurtycz-Krzysztofek 0-1
Stępień-Mamczar 0-1

Wyniki IV ligi TUTAJ