W sobotę 27 lutego w Jastrzębiej Górze rozpoczną się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach. Polonię Wrocław będzie reprezentować sześcioro zawodników. Zmagania potrwają do 6 marca. Trzymamy kciuki!

Wśród dziewcząt o medale powalczy 68 zawodniczek. Listę startową z numerem 1 otwiera Magdalena Pawicka (na zdjęciu) z Polonii. Druga nasza reprezentantka to Sandra Najdecka (nr 16). Wśród chłopców na liście startowej widnieje 66 zawodników, a wśród nich czterech z naszego klubu: Piotr Madajczak (nr 10), Michał Demski (nr 16), Filip Nowak Filip (nr 20) i Bartosz Dawgiel (nr 45).

Opiekę trenerską nad naszymi zawodnikami w Jastrzębiej Górze sprawować będą Paulina Cagara i Maciej Świcarz. Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 9 rund, a medalistów poznamy 6 marca. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych zawodników!

Lista startowa dziewcząt – TUTAJ.

Lista startowa chłopców – TUTAJ.