Dzisiaj zakończyły się, rozpoczęte 8 lutego, trzydniowe zmagania o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław. W zawodach wystąpiła liczna reprezentacja zawodników naszego klub. W dalszej części informacji podajemy wyniki naszych zawodników.

Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław rozgrywany w dniach 8-10.02.2016, w Młodzieżowym Domu Kultury na ul. Zemskiej, przyciągnął na start 25 zawodników. W zawodach rozgrywanych na dystansie 7 rund, granych tempem 60 minut na zawodnika, mogli grać zawodnicy z maksymalnie II kategorią szachową.

Poniżej wyniki zawodników MDK Fabryczna Polonia Wrocław:

Madajczak Piotr – 5,5 pkt, 2 miejsce

Madajczak Jakub – 5 pkt, 3 miejsce

Dadełło Barbara – 4,5 pkt, 6 miejsce – Dodatkowo Basia wypełniła drugą normę na I kategorię kobiecą!

Borkowski Marcin – 4,5 pkt, 7 miejsce

Demski Michał – 4 pkt, 9 miejsce

Rawska Maja – 4 pkt, 11 miejsce

Dawgiel Bartosz – 4 pkt, 13 miejsce

Dołharz Jakub – 3 pkt, 17 miejsce

Domin Wojciech – 3 pkt, 18 miejsce – Wojtek zdobył V kategorię szachową!

Osiakow Sebastian – 2 pkt, 22 miejsce

Demski Jakub – 2 pkt, 24 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

W ramach turnieju rozegrano, także dodatkowy turniej szachów błyskawicznych (Blitz) – Wyniki TUTAJ