Nasz Klub ogłasza HIT transferowy. Garri Kasparow został oficjalnie zawodnikiem Polonii Wrocław i będzie reprezentował nasz klub w rozgrywkach Ekstraligi! Niewątpliwie w negocjacjach z Garrim pomógł nam 8-letni Błażej Grot (na zdjęciu), który zachwalał nasz klub podczas wspólnego spotkania byłego Mistrza Świata z naszym młodym zawodnikiem w Wilnie. Z tej okazji zorganizowaliśmy specjalną konferencje prasową na która zaprosiliśmy licznych przedstawicieli mediów.

[us_testimonial author=”Andrzej Dadełło” style=”6″ company=””] O podpisanie kontraktu z Kasparowem staraliśmy się od ponad roku. W końcu udało się. Garry wniesie nową jakość do naszej ekstraligowej drużyny. Jest klasą samą w sobie – mówi właściciel Klubu Szachowego [/us_testimonial]a_dadello_400www-min

gk3

Kasparow opowiada na pytania dziennikarzy

IMG_6731

Na koniec konferencji prasowej Garry rozdał autografy