W miniony weekend rozgrywana była 10 runda III Dolnośląskiej Ligi Seniorów. Nasza drużyna pewnie pokonała na „wyjeździe” WKSz Hetman Wrocław 4,5-0,5!

W 10 rundzie nasza drużyna udała się do lokalu przy ul. Św. Antoniego, aby rozegrać kolejny mecz w ramach III Dolnośląskiej Ligi Seniorów. Nasi seniorzy nie zawiedli i pewnie pokonali drużynę gospodarzy WKSz Hetman Wrocław 4,5-0,5. Zwycięstwo naszej drużyny nie podlegało dyskusji, do czego przyczyniła się drużyna Hetmana Wrocław oddając walkowera na 5 desce. Poniżej prezentujemy dwa przyjemne dla oka zwycięstwa naszych zawodników, których duma ze zwycięstw tak rozpierała, że udostępnili nam swoje partie.

WKSz Hetman Wrocław – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5-4,5

Borkowski Franciszek – Świcarz Maciej 0-1
Kolasiński Krzysztof – Bęś Michał 1-0
Zombirt Filip – Dzikowski Michał 1/2
Czyż Artur – Duszenko Michał 1-0
BYE – Majewski Piotr -+

Ciekawą partię zagrał Krzysztof Kolasiński, który po partii pochwalił się, że w partiach granych tempem klasycznym po ciekawym 5.Sa4!? ma 6/6!
Wyniki III Dolnośląskiej Ligi Seniorów TUTAJ