Kapitan Polonii Wrocław Mateusz Bartel otrzymał Nagrodę Prezydenta Wrocławia za wybitne osiągnięcia sportowe w 2015 roku! Nasz zawodnik znalazł się w gronie 103 wyróżnionych sportowców. Gratulujemy!

list-gratulacyjny-bartelMateusz Bartel znalazł się w gronie 103 sportowców (w tym 39 kobiet i 64 mężczyzn) oraz 57 trenerów (w tym 5 kobiet i 52 mężczyzn), reprezentujących 19 wrocławskich klubów w 21 dyscyplinach sportowych, którzy osiągnęli medalowe miejsca na Mistrzostwach Europy i Świata. Przypomnijmy, że w 2015 roku kapitan Polonii Wrocław sięgnął po brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Europy w Szachach!


– Chcemy podziękować wam za te wyniki. To nie są tylko wasze osobiste sukcesy, ale także powód do dumy dla naszego miasta i regionu –
powiedział podczas uroczystości wręczenia nagród Jacek Sutryk, dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Materiał filmowy pochodzi z serwisu sportgame.com.pl