W sobotę w Olecku rozpoczną się zmagania szachistów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 12 i 14. Polonię Wrocław będzie reprezentować sześcioro zawodników. Zawody potrwają do 7 maja.

Zawody w Olecku zostaną rozegrane na dystansie 9 rund. Na sobotę przewidziano przyjazd i zakwaterowanie zawodników, a pierwsza runda rozpocznie się w niedzielę 1 maja o godz. 9.30. W poniedziałek i czwartek zawodników czekają podwójne rundy (9.30 i 15.30), a w pozostałe dni po jednej rundzie, która zawsze będzie się rozpoczynać o godz. 9.30. Zwycięzców poznamy w sobotę 7 maja – dekoracja medalowa tego dnia jest przewidziana na godz. 14.30.

Kto będzie w Olecku reprezentował nasz klub?

Dziewczęta do lat 12 (pełna lista startowa TUTAJ):
Anna Krzyżosiak
Marta Krzyżosiak
Barbara Dadełło
Dobromiła Szewc

Chłopcy do lat 12 (pełna lista startowa TUTAJ):
Maciej Czopor

Chłopcy do lat 14 (pełna lista startowa TUTAJ):
Jakub Musiała

O postępach naszych zawodników będziemy informować na bieżąco.