W dalszej części informacji podajemy wyniki z turniejów w których grali zawodnicy naszego klub. Wyniki z Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla dzieci oraz Ogólnopolskiej Gimnazjady (Mistrzostwa Polski Gimnazjów)

Ogólnopolska Gimnazjada Szkół Gimnazjalnych – Pokrzywna 18-21.05.2016

W Mistrzostwach Polski Szkół Gimnazjalnych wystartowało 18 najlepszych szkół z całego kraju, w tym 2 z Wrocławia. Turniej był rozgrywany na dystansie 11 rund, granych tempem 15 minut + 10 sekund na posunięcie na zawodnika.

Najlepszym Gimnazjum w Polsce (już po raz 10) zostało Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu. W zespole Mistrzów Polski znajdowała się Karolina Kalinowska, która na 4 szachownicy zdobyła 9 pkt z 11!

Bez-tytułu

Zwycięska ekipa! zdjęcie: MUKS MDK Śródmieście Wrocław

Drugą drużyną, gdzie grali przedstawiciele naszej drużyny było Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej. Drużyna w której grało 3 polonistów ukończyła zawody na 8 pozycji. Na drugiej szachownicy wystąpił Łukasz Lipski (5 pkt z 11), na trzeciej szachownicy Jakub Madajczak (8 pkt z 11) oraz na czwartej szachownicy Patrycja Szulc (6,5 pkt z 11)

Pełne wyniki Mistrzostw TUTAJ

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci – Wrocław 21.05.2016

Grupa do lat 8

W turnieju startowało 17 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Pawicka Aleksandra – 5 pkt, 2 miejsce
  • Martiian Mariia – 4 pkt, 9 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa do lat 7

W turnieju startowało 15 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Varriale Janfranco – 4 pkt, 3 miejsce
  • Rejman Magdalena – 3 pkt, 5 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa do lat 6

W turnieju startowało 16 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Pawicki Filip – 5 pkt! 1 miejsce
  • Kurach Wojciech – 4 pkt, 2 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ