Rozgrywki II Ligi Seniorów za nami! Podczas zawodów w Jastrzębiej Górze 3-11.09.2016, drużyna Polonii Wrocław II zajęła 17 miejsce. Poniżej podsumowanie występu naszych zawodników.

II LIGA SENIORÓW

Wyniki II Ligi Seniorów 2016 – TUTAJ

Wyniki naszego zespołu w poszczególnych rundach:

Runda 1 – Polonia Wrocław II – KS AZS Wratislavia 4,5 – 1,5
Runda 2 – Polonia Wrocław II – KS LAURA Chylice 2,5 – 3,5
Runda 3 – Polonia Wrocław II – UKS TSz Zieloni Zielonka 3 – 3
Runda 4 – Polonia Wrocław II – KSz “SKOCZEK” WIKIBAU Czerwionka-Leszczyny 3 – 3
Runda 5 – Polonia Wrocław II – MKS “Sandecja” Nowy Sącz 1 – 5
Runda 6 – Polonia Wrocław II – MKSz Rybnik 3 – 3
Runda 7 – Polonia Wrocław II – LKS Zarzewie Prudnik 4 – 2
Runda 8 – Polonia Wrocław II – MKSz GRYF Dębica 3 – 3
Runda 9 – Polonia Wrocław II – MLKSz Myślenice 3 – 3

W sumie: 2 zwycięstwa, 5 remisów, 2 porażki

Tabela końcowa:

M-ceNrNazwa drużynyPKT.pkt.
12WKS Kopernik (↑)16.038.0
23WIEŻA PĘGÓW (↑)14.035.0
34RPW Okucia Budowlane Łódź (↑)12.034.0
48YMCA Warszawa12.033.5
57Rotmistrz12.031.5
66KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice12.031.0
713GOSTMAT Gostynin12.030.0
81SzSON “Zagłębie” Dąbrowa Górnicza II11.027.5
95MLKS Nadnarwianka Pułtusk10.028.5
1017MKS MOS Wieliczka10.028.0
1126Hetman Konin10.027.5
1220UKS TSz Zieloni Zielonka10.027.5
1324KS LAURA Chylice10.026.0
1412MCKiS Jaworzno9.029.0
1514UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz9.027.5
1622MKS “Sandecja” Nowy Sącz9.027.0
1711POLONIA Wrocław II9.027.0
1827MKSz Rybnik9.027.0
1919MKSz GRYF Dębica9.027.0
2021UKS 21 Podlesie9.027.0
2116KSz “SKOCZEK” WIKIBAU Czerwionka-Leszczyny9.026.5
2223MLKSz Myślenice9.024.5
2331PKS Wiatrak Bydgoszcz9.024.0
249GKSz Hetman Pilzno8.028.0
2530MLKS Ostródzianka Ostróda (↓)8.025.5
2629LKS Zarzewie Prudnik (↓)8.024.0
2725KS DORS (↓)8.023.5
2810GKSz Solny Grzybowo (↓)7.029.5
2915LKS “PARNAS” Stara Wieś (↓)7.024.0
3032KSz Skoczek Trojański (↓)7.024.0
3118ASSz “LIPNO” Stęszew (↓)6.024.5
3228KS AZS Wratislavia (↓)6.024.5
3334UKS “Wda” Lipusz (↓)3.019.5
3433LKS Chrobry Gniezno II (↓)3.017.5
3535Rzeszowski Klub Szachowy (↓)3.016.0

Podsumowanie indywidualne zawodników Polonii Wrocław:

I szachownica

Sławomir Chojnacki (2255) – 3,5 pkt z 6 partii (3 zwycięstwa, remis, 2 porażki) – Ranking ELO: +5,2

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b1kCAJBEL, Maciej2198KS AZS Wratislavia
2w0kWINIARSKI, Mikołaj2300KS LAURA Chylice
3 – –nie grał –
4 – –nie grał – –
5b0IMGOLUBKA, Petro2395MKS Sandecja Nowy Sącz
6w=kTOMASZEWSKI, Kacper2185MKSz Rybnik
7 –nie grał – –
8w1kKUMALA, Aleksander2211MKSz GRYF Dębica
9b1ISTANACH, Fabian2062MLKSz Myślenice

 

II szachownica

Ryszard Macioł (2130) – 3 pkt z 8 partii (2 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki), 2 partie na I szachownicy, 6 partii na II szachownicy – Ranking ELO: -7,0

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w0I+ZARĘBA, Radosław2093KS AZS Wratislavia
2b0k++RÓŻYCKI, Bartłomiej2140KS LAURA Chylice
3nie grał – –
4w1FMHELIS, Tadeusz2241KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5w0mMARSZAŁEK, Maciej2318MKS Sandecja Nowy Sącz
6b=kSMOŁKA, Marcin2184MKSz Rybnik
7b0kBANASIK, Krzysztof2253LKS Zarzewie Prudnik
8b1mKASPEREK, Ryszard2160MKSz GRYF Dębica
9w=kKUDAS, Damian2135MLKSz Myślenice
III szachownica

Fudalej Michał (2211) – 4 pkt z 7 partii (2 zwycięstwa, 4 remisy, 2 porażki), 1 partia na I szachownicy, 2 partie na II szachownicy, 4 partie na III szachownicy – Ranking ELO: -10,8

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b=I++CZACHOR, Grzegorz2078KS AZS Wratislavia
2w=kCHYLEWSKI, Patryk2005KS LAURA Chylice
3b1kSADOWSKI, Miroslaw2100UKS TSz Zieloni Zielonka
4b=FMWALKUSZ, Witoslaw2140KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5nie grał – –
6w1I+WOŁYŃSKI, Krzysztof2065MKSz Rybnik
7w=mTUSTANOWSKI, Robert2211LKS Zarzewie Prudnik
8w0kPUCZYŁOWSKI, Marcin2101MKSz GRYF Dębica
9nie grał – –
IV szachownica

Krzysztof Rzepka (2136) – 2,5 pkt z 7 partii (2 zwycięstwa, remis, 4 porażki), 1 partia na II szachownicy, 3 partie na III szachownicy, 3 partie na IV szachownicy – Ranking ELO: -30,4

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w1IBOGENRYTER, Hubert1978KS AZS Wratislavia
2b1kKOKOSZCZYŃSKI, Jan1962KS LAURA Chylice
3w0k+PAZDERSKI, Ziemowit2263UKS TSz Zieloni Zielonka
4w0FMRAWSKI, Slawomir2175KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 – –nie grał –
6b0IKLEMENTOWSKI, Dawid1928MKSz Rybnik
7b=kSIEKANIEC, Jan2076LKS Zarzewie Prudnik
8 –nie grał – –
9b0WFMADAMOWICZ, Katarzyna2173MLKSz Myślenice
V szachownica

Fudalej Grzegorz (2137) – 4 pkt z 7 partii (3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki), 2 partie na III szachownicy, 3 partie na IV szachownicy, 3 partie na V szachownicy – Ranking ELO: -15,8

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b1IKRUPA, Jerzy1817KS AZS Wratislavia
2w1I++WOJTASZEWSKI, Piotr1998KS LAURA Chylice
3b=k+MACIAGA, Marcin2120UKS TSz Zieloni Zielonka
4b=ICICHOŃ, Michał2021KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5b0I++KUCIEL, Władysław1928MKS Sandecja Nowy Sącz
6 – –nie grał –
7w1I+WRÓBEL, Maciej2046LKS Zarzewie Prudnik
8b0kKANARKIEWICZ, Michał2016MKSz GRYF Dębica
9 –nie grał – –
VI szachownica

Aleksandra Dadełło (2005) – 1 pkt z 4 partii (zwycięstwo, 3 porażki), 2 partie na V szachownicy, 2 partie na VI szachownicy – Ranking ELO: -48,8

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1 – –nie grała –
2 –nie grała –
3b0k+KRASIEWICZ, Robert2097UKS TSz Zieloni Zielonka
4 – –nie grała – –
5b0II+POPIÓŁ, Michał1959MKS Sandecja Nowy Sącz
6b0kDZIODZIO, Angelika2064MKSz Rybnik
7w1IBUKSA, Ewelina1684LKS Zarzewie Prudnik
8 – –nie grała – –
9 –nie grała – –
rezerwowy

Przemysław Piotrowski (2252) – 7 pkt z 7 partii (7 zwycięstw), 3 partie na IV szachownicy, 4 partie na V szachownicy – Ranking ELO: +62,8

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1 –nie grał – –
2 –nie grał – –
3w1kKOWALEC, Maciej2100UKS TSz Zieloni Zielonka
4w1IDRZAZGA, Rafal2068KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5w1I+OLESIAK, Marcin1997MKS Sandecja Nowy Sącz
6w1ICIEŚLAK, Patrycjusz1919MKSz Rybnik
7b1I++TUSTANOWSKI, Mateusz1921LKS Zarzewie Prudnik
8w1k++KASPEREK, Joanna2049MKSz GRYF Dębica
9w1kLACH, Piotr2135MLKSz Myślenice
rezerwowa

Aleksandra Zmarzły (2011) – 1,5 pkt z 7 partii (zwycięstwo, remis, 5 porażek), 7 partii na VI szachownicy – Ranking ELO: -49,0

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w1k+ZDZIARSKA-ZARĘBA, Lidia1884KS AZS Wratislavia
2b0k++OLECHNICKA, Karolina1887KS LAURA Chylice
3w=kGŁUSZKO, Monika1923UKS TSz Zieloni Zielonka
4b0WFMMIKULEWICZ, Joanna2075KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5w0WFMWESOŁOWSKA, Hanna1890MKS Sandecja Nowy Sącz
6 –nie grała – –
7nie grała – –
8b0kMURAWKO, Katarzyna2031MKSz GRYF Dębica
9w0k+CHRZĄSZCZ, Malvina2050MLKSz Myślenice
rezerwowy

Artur Czyż – 0,5 pkt z 1 partii (remis), 1 partia na V szachownicy – Ranking ELO: +4,8

RundaKolorPkt.TytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1 –nie grał –
2 – –nie grał –
3 – –nie grał –
4 – –nie grał –
5 – –nie grał –
6 – –nie grał –
7 – –nie grał –
8 – –nie grał –
9b=kWĄTOREK, Marcin2111MLKSz Myślenice