Udanie zakończyły się dla naszych zawodników rozgrywane w Sebnitz Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec do lat 8! Błażej Grot i Wiktoria Śmietańska zostali wicemistrzami w swoich grupach!

W zawodach u naszych zachodnich sąsiadów w dniach 9-15.10.2016 rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec do lat 8, w których tradycyjnie pojawiła się reprezentacja młodych zawodników z klubów dolnośląskich. Najwyżej z młodych Polaków, na 2 miejscu z 7,5 pkt, uplasował się Błażej Grot (Polonia Wrocław), Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra) z 7,5 pkt zdobył brązowy medal, Aleksandra Pastuszka (AZS Wratislavia) w klasyfikacji generalnej z 6,5 pkt zawodu ukończyła na 5 pozycji, a pierwsze wśród dziewczynek, tuż za Olą na 6 pozycji również z dorobkiem 6,5 pkt, uplasowała się polonistka Wiktoria Śmietańska, na 26 miejscu z 5,5 pkt na koncie rozgrywki ukończyła Tatiana Rybka (UKS GIECEK Radków).

dsc_0917_01

Ekipa dolnoślązaków, od lewej: Tatiana Rybka, Wiktoria Śmietańska, Kacper Karp, Błażej Grot, Aleksandra Pastuszka, zdjęcie: Michał Grot

Galeria zdjęć z zawodów autorstwa Pana Michała Grota – TUTAJ

Strona zawodów TUTAJ
Lista startowa TUTAJ
Wyniki poszczególnych rund TUTAJ
Tabela TUTAJ