Jak co tydzień podajemy wyniki polonistów z weekendowych turniejów. Nasi zawodnicy startowali na turniejach we Wrocławiu, Oławie oraz Lubinie.

MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE – Wrocław 11-12.12.2016

Grupa A – do 1600

W zawodach wystartowało 16 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Halhoul Adam – 5 pkt, 2 miejsce
  • Śmietańska Wiktoria – 4,5 pkt, 4 miejsce
  • Nagły Wojciech – 2,5 pkt, 10 miejsce
  • Konieczny Kacper – 2,5 pkt, 12 miejsce
  • Latacz Grzegorz – 2 pkt, 15 miejsce
  • Osiakow Sebastian – 2 pkt, 16 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa B – do 1400

W zawodach wystartowało 14 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Kubicki Piotr – 5 pkt, 3 miejsce – Piotrek zdobył III kategorię szachową!
  • Nagły Krzysztof – 3,5 pkt, 6 miejsce
  • Raczek Krzysztof – 3 pkt, 9 miejsce
  • Czapliński Szymon – 3 pkt, 10 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa C – 1100-1250

W zawodach wystartowało 14 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Nagły Małgorzata – 5 pkt, 3 miejsce
  • Starościak Szymon – 5 pkt, 4 miejsce – Szymon zdobył IV kategorię szachową!
  • Wieczorek Maja – 3,5 pkt, 12 miejsce
  • Rejman Magdalena – 3 pkt, 14 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa D – 1000-1100

W zawodach wystartowało 36 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Malas Maksymilian – 1,5 pkt, 33 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Turniej Szachowy “Barbórka 2016” – Lubin 10.12.2016

W zawodach wystartowało 58 zawodników, którzy rozegrali 9 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Rogacka Natalia – 4 pkt, 36 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

II Turniej Szachowy SP w Lubinie “Barbórka 2016” – 10.12.2016

W zawodach wystartowało 72 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 10 minut na zawodnika.

  • Topoła Rafał – 5,5 pkt, 2 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Turniej szachowy o Puchar Prezesa Zarządu SM “Odra” w Oławie – 10.12.2016

Grupa OPEN

W zawodach wystartowało 27 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10 minut na zawodnika.

  • Pawicka Magdalena – 5 pkt, 5 miejsce
  • Lech Wiktor – 4,5 pkt, 8 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa do lat 18

W zawodach wystartowało 48 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10 minut na zawodnika.

  • Pawicki Filip – 5 pkt, 7 miejsce
  • Pawicka Aleksandra – 3 pkt, 33 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ