W miniony weekend naszych zawodników można było zobaczyć na turniejach szachowych, które odbyły się w różnych częściach naszego kraju! W dalszej części wiadomości wyniki naszych zawodników z turniejów rozegranych w Oławie, Krakowie, Wrocławiu, Lubinie oraz Gnieźnie.

OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 – 11-12.03.2017

Grupa „A” (dla szachistek i szachistów posiadających ranking krajowy co najmniej 1700)

W zawodach wystartowało 18 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 60 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Demski Michał – 3,5 pkt, 4 miejsce
  • Dołharz Jakub – 3 pkt, 5 miejsce
  • Luberański Jakub – 3 pkt, 7 miejsce
  • Nikonenko Vladislav – 3 pkt, 8 miejsce
  • Dadełło Barbara – 2,5 pkt, 9 miejsce
  • Pawicka Magdalena – 2 pkt, 14 miejsce
  • Szewc Dobromiła – 1 pkt, 17 miejsce
  • Demski Jakub – 0 pkt, 18 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa „B” (dla szachistek i szachistów posiadających ranking krajowy 1600-1700)

W zawodach wystartowało 8 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Piechocki Karol – 4,5 pkt, 2 miejsce
  • Pawicki Filip – 3,5 pkt, 4 miejsce
  • Osada Piotr – 2,5 pkt, 7 miejsce
  • Latacz Grzegorz – 1,5 pkt, 8 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa „C” (dla szachistek i szachistów posiadających ranking krajowy 1250-1400)

W zawodach wystartowało 18 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Grobelny Mikołaj7 pkt! 1 miejsceMikołaj zdobył III kategorię szachową! Gratulacje!
  • Salamon Julia – 4,5 pkt, 4 miejsce
  • Szatanik Jakub – 3,5 pkt, 8 miejsce
  • Wieczorek Maja – 2 pkt, 14 miejsce
  • Pawicka Aleksandra – 1 pkt, 18 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów – 11-12.03.2017

Grupa S – OPEN FIDE dla zaw. z rankingiem FIDE do 2199

W zawodach wystartowało 46 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 60 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Madajczak Piotr – 3 pkt, 15 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017, III turniej – Wrocław 12.03.2017

W zawodach wystartowało 28 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Nagły Wojciech – 4,5 pkt, 4 miejsce
  • Halhoul Adam – 4 pkt, 5 miejsce
  • Klęk Mikołaj – 4 pkt, 7 miejsce
  • Raczek Krzysztof – 4 pkt, 9 miejsce
  • Nagły Krzysztof – 3 pkt, 12 miejsce
  • Tarkowski Mateusz – 3 pkt, 15 miejsce
  • Wasiak Franciszek – 3 pkt, 17 miejsce
  • Osiakow Sebastian – 2 pkt, 20 miejsce
  • Nagły Małgorzata – 2 pkt, 23 miejsce
  • Friedel Filip – 0 pkt, 28 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych” – Lubin 12.03.2017

Grupa B – dzieci-Szkoła Podstawowa i młodsi

W zawodach wystartowało 51 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Topoła Rafał – 6 pkt! 1 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 12.03.2017

W zawodach wystartowało 290 zawodników, którzy rozegrali 9 rund, granych tempem 10 minut + 4 sekundy na posunięcie na zawodnika.

  • Kot Jerzy – 6 pkt, 45 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ