W przedostatniej rundzie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej nasz zespół odnosi 9 zwycięstwo w lidze, tym samym utrzymaliśmy prowadzenie w tabeli na rundę przed zakończeniem rozgrywek!

W niedzielę 23.04.2017, wyjątkowo w naszym klubie, został rozegrany mecz X rundy z WKS Kopernik! Nasze zespół pokonał w derbach Wrocławia ekipę z “Kopernika” 3,5-1,5! Zwycięstwa dla naszej drużyny odnieśli: Kamil Nowak, Jakub Żeberski oraz Piotr Marko, zremisował Przemysław Piotrowski, przegrał Michał Dzikowski. Na rundę przed zakończeniem rozgrywek, nasza drużyna zajmuje 1. miejsce w tabeli. Ostatnia runda ligi odbędzie się w formie jednego zjazdu w Klubokawiarni “Mleczarnia” we Wrocławiu. Naszym przeciwnikiem w ostatniej rundzie będzie zespół WOK Wałbrzych.

X runda

WKS Kopernik – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5 – 3,5

Dubiński Mateusz – Piotrowski Przemysław 1/2
Nowak Kamil – Szumilas Piotr 1-0
Łukasiewicz Aleksander – Żeberski Jakub 0-1
Dzikowski Michał – Stankiewicz Paweł 0-1
Somyk Marcin – Marko Piotr 0-1

Więcej informacji TUTAJ

Galeria zdjęć z meczu z WKS Kopernik – TUTAJ