W trzeciej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów – Ekstraliga 2017 drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław pokonała Polonię Warszawa 3,5-1,5.

Trzecia runda Ekstraligi Juniorów, która jest rozgrywana w Szczyrku, była szczęśliwa dla naszej drużyny, która wygrała swój trzeci mecz. Tym razem pokonaliśmy Polonię Warszawa 3,5-1,5. Zwycięstwa dla naszej drużyny odnieśli Kamil Nowak i Michał Fiedorek, a remisy zanotowali Szymon Gumularz, Maciej Czopor i Katarzyna Dwilewicz. Partia Magdy Harazińskiej z Marią Malicką zakończyła się wynikiem 0:0, ponieważ zawodniczki zgodziły się na remis zbyt wcześnie.

 

POLONIA WARSZAWA – VOTUM SA POLONIA WROCŁAW 1,5-3,5

Igor Kowalski – Kamil Nowak 0-1
Szymon Gumularz – Antoni Szustakowski 1/2
Ziemowit Ossoliński – Maciej Czopor 1/2
Michał Fiedorek – Krzysztof Iwaszkiewicz 1-0
Joanna Kaczmarska – Katarzyna Dwilewicz 1/2
Magdalena Harazińska – Maria Malicka 0-0

Pozostałe mecze 3 rundy:

KSz Stilon Gorzów Wlkp. – MUKS MDK „Śródmieście” I Wrocław 2 – 4
MUKS Stoczek 45 Białystok – UKS Rodło Opole 4 – 2
KSz. Hańcza Suwałki – Hetman GKS Katowice 0,5 – 5,5
MKSz Rybnik – KS Laura Chylice 3,5 – 2,5

W 4. rundzie (wtorek, godz. 9.00) zagrają: VOTUM SA Polonia Wrocław – KS Laura Chylice, Hetman GKS Katowice – MKSz Rybnik, UKS Rodło Opole – KSz Hańcza Suwałki, MUKS MDK Śródmieście I Wrocław – MUKS Stoczek 45 Białystok, Polonia Warszawa – Stilon Gorzów Wlkp.

Transmisja LIVE – TUTAJ.

Serwis turniejowy – TUTAJ.

Fot. M Perdek