Rozgrywki II Ligi Seniorów za nami! Podczas zawodów w Szklarskiej Porębie 2-10.09.2017, drużyna Polonii Wrocław II zajęła 22 miejsce. Poniżej podsumowanie występu naszych zawodników.

II LIGA SENIORÓW

Wyniki II Ligi Seniorów 2017 – TUTAJ

Wyniki naszego zespołu w poszczególnych rundach:

Runda 1 – Polonia Wrocław II – UKS 21 Podlesie 2,5 – 3,5
Runda 2 – Polonia Wrocław II – UKS Debiut Przedwojów Gambit Lubawka 5 – 1
Runda 3 – Polonia Wrocław II – MKSz GRYF Dębica 3 – 3
Runda 4 – Polonia Wrocław II – ASSz “Lipno” Stęszew 3,5 – 2,5
Runda 5 – Polonia Wrocław II – Wieża Pęgów 2 – 4
Runda 6 – Polonia Wrocław II – APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny 3 – 3
Runda 7 – Polonia Wrocław II – UKS “Pionier” Jastrzębie-Zdrój 2,5 – 3,5
Runda 8 – Polonia Wrocław II – UKS Smecz Konin  4 – 2
Runda 9 – Polonia Wrocław II – GKSz Hetman Pilzno 2,5 – 3,5

W sumie: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki

Tabela końcowa:

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1AS Płock (↑)229017.035.0
2MKSz Rybnik (↑)213613.032.0
3SSz Gminy Pawłowice (↑)224612.033.5
4GOSTMAT Gostynin214212.030.5
5KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice217612.030.0
6UKS TSz Zieloni Zielonka217412.030.0
7Krakowski Klub Szachistów 1893216512.028.5
8OTSz Ostrów Wielkopolski223811.030.0
9MKS Sandecja218811.029.5
10Klub Sportowy Laura Chylice216510.030.5
11ASSz “Lipno” Stęszew210810.030.0
12MKSz GRYF Dębica210410.030.0
13UKS 21 Podlesie207010.028.5
14LKS PARNAS Stara Wieś 214110.028.0
15GKSz Hetman Pilzno214910.027.0
16Skoczek Trojański Warszawa20089.029.5
17APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny21529.029.0
18GKSz Solny Grzybowo21159.029.0
19Victoria Chróścice21129.024.0
20UKS Smecz Konin21018.029.5
21Olimpijczyk Chrzanów20508.028.0
22Polonia Wrocław II21598.028.0
23MTSz Mińsk Mazowiecki20548.025.5
24Roszada Żory20738.025.5
25MDK-1 HETMAN Bydgoszcz (↓)21148.024.5
26UKS “Pionier” Jastrzębie-Zdrój (↓)20848.023.0
27Hetman Konin (↓)20747.025.0
28MCKiS Jaworzno (↓)21727.025.0
29Wieża Pęgów (↓)21417.024.5
30MLKS Ostródzianka Ostróda (↓)20997.021.5
31PKS Wiatrak Bydgoszcz (↓)19976.024.5
32Rzeszowski Klub Szachowy (↓)17463.017.5
33UKS Debiut Przedwojów Gambit Lubawka (↓)20163.017.5
34WKSz 1938 Włocławek (↓)19782.014.0
35WKS Kopernik *10000.00.0

*Drużyna WKS Kopernik mimo zgłoszenia się do rozgrywek nie przystąpiła do gry

Podsumowanie indywidualne zawodników Polonii Wrocław:

I szachownica

Przemysław Piotrowski (2324) – 4,5 pkt z 9 partii (1 zwycięstwo, 7 remisów, 1 porażka) – Ranking ELO: -19,0

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w=1I++Dzierżak, Radosław2251UKS 21 Podlesie
2b11kMaciejewski, Waldemar2107UKS Debiut Przedwojów
3b=1kKumala, Aleksander2215MKSz GRYF Dębica
4w=1FMNiekraś, Dawid2313ASSz Lipno Stęszew
5b01kDowgird, Filip2270WIEŻA PĘGÓW
6w=1FMCichocki, Adam2292KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7b=1FMMolenda, Marcin2411UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8w=1kŚnihur, Piotr2181UKS Smecz Konin
9b=1kZaskalski, Arkadiusz2165GKSz Hetman Pilzno
II szachownica

Sławomir Chojnacki (2260) – 2,5 pkt z 6 partii (2 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki) – Ranking ELO: -23,4

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b02kWalter, Szymon2263UKS 21 Podlesie
2w12I++Koszkul, Wojciech2058UKS Debiut Przedwojów
3w=2mKasperek, Ryszard2133MKSz GRYF Dębica
4b02kZakrzewski, Marek2249ASSz Lipno Stęszew
5w02mDobrowolski, Aleksander2266WIEŻA PĘGÓW
6 – – – –nie grał – –
7 – – –nie grał – –
8b12I++Nowak, Mikołaj2088UKS Smecz Konin
9 – – –nie grał –
III szachownica

Michał Fudalej (2200) – 2,5 pkt z 4 partii (1 zwycięstwo, 3 remisy) – 3 partie na II szachownicy, 1 partia na III szachownicy – Ranking ELO: +9,4

Przeciwnicy
RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1 – – – –nie grał –
2 – – – –nie grał –
3 – – – –nie grał –
4 – – – –nie grał –
5 – – – –nie grał –
6b=2FMHelis, Tadeusz2233KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7w=2kCzerw, Dawid2260UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8w13kSzadkowski, Krzysztof2130UKS Smecz Konin
9w=2FMMarkiewicz, Jerzy2156GKSz Hetman Pilzno
IV szachownica

Grzegorz Fudalej (2121) – 0,5 pkt z 4 partii (1 remis, 3 porażki) – 3 partie na III szachownicy, 1 partia na IV szachownicy – Ranking ELO: -37,4

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1 – –nie grał –
2 – –nie grał –
3 – –nie grał –
4 – –nie grał –
5 – –nie grał –
6w03FMWalkusz, Witoslaw2138KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7b03IHrtanek, Jiri1986UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8b=4IKwiatkowski, Wiktor1933UKS Smecz Konin
9b03kAugustyn, Sebastian2144GKSz Hetman Pilzno
V szachownica

Michał Fiedorek (2001) – 2,5 pkt z 8 partii (2 zwycięstwa, 1 remis, 5 porażek) – 5 partii na III szachownicy, 3 partie na IV szachownicy – Ranking ELO: -28,4

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w13kFaron, Rafał2115UKS 21 Podlesie
2b03I+Kmiecik, Wojciech1984UKS Debiut Przedwojów
3b03kPuczyłowski, Marcin2116MKSz GRYF Dębica
4w03kBajerlein, Dawid2044ASSz Lipno Stęszew
5b=3kKwiecinski, Marian2216WIEŻA PĘGÓW
6b14FMRawski, Sławomir2164KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7w04IRydzewski, Paweł1938UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8nie grał
9w04kCzarnecki, Wojciech2020GKSz Hetman Pilzno
VI szachownica

Małgorzata Ryng (2045) – 5 pkt z 9 partii (4 zwycięstwa, 2 remisy, 3 porażki) – Ranking ELO: -17,8

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b06I++Binkowska, Agata1822UKS 21 Podlesie
2w16I+Kmiecik, Emilia1786UKS Debiut Przedwojów
3w16kMurawko, Katarzyna1988MKSz GRYF Dębica
4b16kDębowiak, Arleta1838ASSz Lipno Stęszew
5w=6mKorościel, Aneta2017WIEŻA PĘGÓW
6b06mSmarsz, Agata2102KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7w16I++Buchta, Agnieszka1835UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8b06k+Pastuszko, Kinga1971UKS Smecz Konin
9w=6WFMJałowiec, Halina1967GKSz Hetman Pilzno
Rezerwowy

Ryszard Macioł (2134) – 7,5 pkt z 9 partii (7 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) – 5 partii na IV szachownicy, 4 partie na V szachownicy – Ranking ELO: +27,8

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1b04I++Kastelik, Adrian2168UKS 21 Podlesie
2w14I++Sandor, Aleksandra1905UKS Debiut Przedwojów
3w14kKanarkiewicz, Michał2066MKSz GRYF Dębica
4b14I++Hemmerling, Jarosław1920ASSz Lipno Stęszew
5w14FMGrossmann, Ryszard2070WIEŻA PĘGÓW
6w15WFMMikulewicz, Joanna2057KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
7b=5IGałuszka, Tomasz1895UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
8w15IMatlewski, Adam1825UKS Smecz Konin
9b15I++Markiewicz, Mateusz2021GKSz Hetman Pilzno
Rezerwowy

Artur Czyż (1907) – 3 pkt z 5 partii (3 zwycięstwa, 2 porażki) – 5 partii na V szachownicy – Ranking ELO: +11,8

RundaKolorPkt.DeskaTytułNazwisko ImięR. FIDEKlub
1w15IWielek, Thomas1803UKS 21 Podlesie
2b15IGuziewicz, Wojciech1836UKS Debiut Przedwojów
3b05k+Żurkowski, Andrzej2048MKSz GRYF Dębica
4w15I++Rozumek, Krzysztof1906ASSz Lipno Stęszew
5b05kHelaszek, Edward2006WIEŻA PĘGÓW
6nie grał
7nie grał
8nie grał
9nie grał