Za nami już półmetek Drużynowych Mistrzostw Europy w których świetnie sobie radzą obie nasze reprezentacje! Obie nasze ekipy zajmują miejsca w pierwszej “10”!

Czwartek jest dniem wolnym dla zawodników uczestniczących w Drużynowych Mistrzostwach Europy i jest to także czas na małe podsumowanie występu naszych reprezentacji. Obie nasze ekipy zajmują wysokie miejsca. Panie, po 5 rundach (z 9) zajmują 4. miejsce, a Panowie są na 5. pozycji. Zarówno Polki jak i Polacy nie zaznali jeszcze goryczy porażki – obie ekipy legitymują się wynikiem 3 zwycięstw oraz 2 remisów, i oby pozostało tak do końca zawodów! Po dzisiejszym dniu przerwy, następna runda zostanie rozegrana w piątek o godz. 14:00 i obie nasze drużyny czeka ciężka przeprawa, ponieważ zarówno Panie jak i Panowie zagrają z reprezentacją Rosji!

Z indywidualnych wyników polonistów grających w Hersonissos: Jolanta Zawadzka zdobyła 2,5 pkt z 4 partii, Mateusz Bartel 1 pkt z 3 partii oraz Dimitrios Mastrovasilis, grającw pierwszej reprezentacji Grecji, zdobył 3 pkt z 4 partii.

SERWIS TURNIEJOWY KOBIET
SERWIS TURNIEJOWY OPEN

Fot. PZSzach.pl