Powoli rozgrywki w III Dolnośląskiej Lidze Szachowej oraz IV Lidze – okręg wrocławski i podwrocławski, zmierzają ku końcowi! Jak radzą sobie zespoły MDK Fabryczna Polonia Wrocław w rozgrywkach III i IV Ligi? Wyniki poniżej.

III Dolnośląska Liga Szachowa

W 8. rundzie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej (DLS), gościliśmy w naszym klubie zespół z Oławy. Mecz dla naszego zespołu udał się bardzo, ale to bardzo dobrze ponieważ wygraliśmy 5-0! Ostatni taki wynik MDK Fabrczyna Polonia Wrocław zanotowała w sezonie 2014/15, kiedy to wygraliśmy z ekipą z… Oławy 🙂 Jaki widać, to co dobre lubi się powtarzać 🙂 Punkty dla naszego klubu zdobyli: Maciej Świcarz, który zaliczył debiut w rozgrywkach DLS w tym sezonie, Jakub Żeberski, Krzysztof Kanicki, Adam Kawałko oraz Magdalena Pawicka. Po 8. rundach nasz zespół utrzymał prowadzenie w tabeli! Następny mecz rozegramy z ekipą z Pęgowa 17.03.2018 (pierwotnie mecz miał się odbyć 4.03.2018).

Runda VIII

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MGLKS Parnas Oława 5 – 0

Świcarz Maciej – Kłykow Łukasz 1-0
Wróbel Maciej – Żeberski Jakub 0-1
Kanicki Krzysztof – Olszewski Paweł 1-0
Wilgosz Jan – Kawałko Adam 0-1
Pawicka Magdalena – Miarecka Natalia 1-0

Więcej informacji TUTAJ

Partie z meczu:

Zdjęcia z meczu (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie)

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Rundy 10-11 nie były udane dla naszych ekip. Z zespołami MUKS MDK Śródmieście Wrocław wywalczyliśmy dwa remisy i odnieśliśmy dwie porażki 🙁 Następne rundy (12-13) rozegramy w naszym klubie (4.03.2018) z KS AZS Wratislavia oraz UKS Szach-Mat Syców.

Runda 10

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2,5 – 2,5

Tokarz Krzysztof – Madajczak Jakub 1/2
Demski Michał – Kraszewski Krzysztof 0-1
Bartmański Michał – Grot Błażej 0-1
Jaworski Tymon – Ścisła Oliwia 0-1
Tomaszek Katarzyna – Demski Jakub 0-1

MUKS MDK Śródmieście Wrocław III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław V 3,5 – 1,5

Wójcik Michał – Żochowski Janusz 1-0
Korolewicz Paweł – Strugarek Łukasz 1/2
Kebel Bartosz – Baran Mateusz 0-1
Jędrzejko Martyna – Bednarczyk Mateusz 0-1
Łupiński Marcel – Harazda Władysław 1-0

Runda 11

MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1,5 – 3,5

Madajczak Jakub – Wójcik Michał 0-1
Strugarek Łukasz – Demski Michał 1-0
Grot Błażej – Kebel Bartosz 0-1
Bednarczyk Mateusz – Jaworski Tymon 0-1
Demski Jakub – Łupiński Marcel 1/2

MDK Fabryczna Polonia Wrocław V – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 2,5 – 2,5

Żochowski Janusz – Tokarz Krzysztof 1/2
Kraszewski Krzysztof – Korolewicz Paweł 1-0
Baran Mateusz – Bartmański Michał 1-0
Ścisła Oliwia – Jędrzejko Martyna 1-0
Harazda Władysław – Tomaszek Katarzyna 1-0

Więcej informacji – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – TUTAJ
Więcej informacji – MDK Fabryczna Polonia Wrocław V – TUTAJ