W sobotę w Zgierzu rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich. Nasz klub wystawił aż trzy drużyny! Najsilniejsza w tym gronie VOTUM SA Polonia Wrocław sięgnęła po srebrny medal!

W turnieju zwyciężyła Miedź Legnica (15 pkt.), a srebrny medal wywalczyła nasza VOTUM SA Polonia Wrocław – 14 pkt. (w składzie: Mateusz Bartel, Dimitrios Mastrovasilis, Oskar Wieczorek, Jolanta Zawadzka). Brązowy medal przypadł w udziale Wieży Pęgów – 13 pkt. Jak spisały dwie pozostałe drużyny z naszego klubu? DSA Investment Polonia Wrocław (w składzie: Kamil Stachowiak, Przemysław Piotrowski, Krzysztof Kolasiński i Katarzyna Dwilewicz) zdobyła 9 pkt. i zajęła 23. miejsce, a MDK Fabryczna Polonia Wrocław (w składzie Michał Fiedorek, Jakub Luberański, Radosław Dytman i Agata Dwilewicz) zdobyła 8 pkt. i zajęła 25. miejsce.

Klasyfikacja końcowa – TUTAJ.

Fot. Piotr Kowalak