Po zestawieniu wyników indywidualnych naszych juniorów na Mistrzostwach Polski z lat 1999-2018, tym razem publikujemy zestawienie zawodników, którzy wystąpili w barwach Polonii Wrocław w rozgrywkach drużynowych na szczeblu centralnym tj. Ekstraliga, I Liga, II Liga, oraz rozgrywki juniorskie tj. Ekstraliga Juniorów, I Liga Juniorów, II Liga Juniorów.

Zestawienie obejmuje rozgrywki drużynowe z lat 1994-2018. Zawodnicy są uszeregowani alfabetycznie (tak przynajmniej wydaje się autorowi). Zestawienie obejmuje łącznie 112 zawodników, którzy przysłużyli się naszemu klubowi w rozgrywkach centralnych. Wszelkie znalezione błędy proszę kierować na maila: office@polonia.wroclaw.pl

UWAGA! Zestawienie nie zawiera wyników indywidualnych naszych zawodników z II Ligi z roku 1981 i 1994 oraz z lat 1998-2002 (brak danych o składzie Polonii)

Pełne zestawienie można znaleźć – TUTAJ
Zestawienie wyników indywidualnych naszych juniorów na Mistrzostwach Polski z lat 1999-2018 – TUTAJ

Strona jest także dostępna na stronie głównej – nad wiadomościami, zakładka „MPJ – wyniki 1999-2018”