Za uczestnikami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 12 i 14 są już trzy rundy! Jakie wyniki na tym etapie rozgrywek osiągnęli zawodnicy Polonii Wrocław?

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (OOM), która rozpoczęła się w niedzielę, miało wystartować 14. zawodników naszego klubu. Niestety, grono polonistów pomniejszyło się do 13. zawodników, ponieważ tuż przed zawodami zachorowała Basia Dadełło 🙁 Poloniści, którzy startują we wszystkich grupach OOM rozegrali już 3 rundy. Najlepszy rezultaty z młodych reprezentantów naszego klubu mają: Magdalena Pawicka, Anna Krzyżosiak, Maciej Czopor, Michał Fiedorek (wszyscy komplet punktów). W 4. rundzie czekają nas pierwsze derby pomiędzy polonistami! Maciej Czopor zagra w partii na szczycie z Michałem Fiedorkiem (obaj na zdjęciu)!

GALERIA ZDJĘĆ – TUTAJ

Wyniki polonistów po 3. rundach:

CHŁOPCY DO LAT 12:
Marek Madej – 2 pkt
Piotr Madajczak 1,5 pkt
Filip Nowak – 1,5 pkt
Michał Demski – 1 pkt

DZIEWCZĘTA DO LAT 12:
Magdalena Pawicka – 3 pkt
Wiktoria Janikowska – 1 pkt

CHŁOPCY DO LAT 14:
Maciej Czopor – 3 pkt
Michał Fiedorek – 3 pkt
Jakub Luberański – 1 pkt
Rafał Topoła – 1 pkt

DZIEWCZĘTA DO LAT 14:
Anna Krzyżosiak – 3 pkt
Marta Krzyżosiak – 2,5 pkt
Martyna Jędrzejko – 1 pkt