Już po raz drugi Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn rozgrywane są w budynku Centrum Giełdowego w Warszawie. Wśród uczestników najważniejszych krajowych zawodów w tym roku jest czterech zawodników naszego klubu! Jakie wyniki osiągnęli poloniści w 1. rundzie?

Wśród mężczyzn z zawodników Polonii Wrocław, startują Mateusz Bartel oraz Daniel Sadzikowski. Pierwszą rundę zdecydowanie najlepiej będzie wspominał Mateusz, który jako jedyny wśród Panów odniósł zwycięstwo! Pierwszą „ofiarą” (mamy nadzieję, że nie ostatnią) polonisty został Aleksander Miśta. Drugi z zawodników naszego klubu – Daniel Sadzikowski, zremisował z Michałem Krasenkowem.

LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski

1 RUNDA:

Sadzikowski Daniel – Michał Krasenkow 1/2
Piorun Kacper – Wojtaszek Radosław 1/2
Bartel Mateusz – Aleksander Miśta 1-0
Soćko Bartosz – Duda Jan-Krzysztof 1/2
Tomczak Jacek – Gajewski Grzegorz 1/2

WYNIKI – TUTAJ

Kojarzenie 2. rundy: Krasenkow-Gajewski, Duda-Tomczak, Miśta-Soćko, Wojtaszek-Bartel, Sadzikowski-Piorun.

Poniżej partie Mateusza i Daniela z I rundy:

Wśród Pań jako reprezentantki naszego klubu grają Jolanta Zawadzka oraz Iweta Rajlich. Jola po 111 posunięciach zremisowała z koleżanką z reprezentacji Klaudią Kulon. Niestety Iweta przegrała partię z najmłodszą uczestniczką tegorocznych mistrzostw – Alicją Śliwicką.

Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

1 RUNDA:

Soćko Monika – Majdan Joanna 1-0
Warakomska Anna – Bartel Marta 1-0
Kubicka Anna – Szczepkowska Karina 0-1
Kulon Klaudia – Zawadzka Jolanta 1/2
Alicja Śliwicka – Iweta Rajlich 1-0

WYNIKI – TUTAJ

Kojarzenia 2. rundy: Majdan-Rajlich, Zawadzka-Śliwicka, Szczepkowska-Kulon, Bartel-Kubicka, Soćko-Warakomska.

Poniżej partie Joli i Iwety z I rundy:

Strona mistrzostw – TUTAJ

foto: Piotr Jędrzejewski