W pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski – II Liga Seniorów nasz druga drużyna – VOTUM SA Polonia Wrocław II remisuje z UKS Pionier Jastrzębie Zdrój

VOTUM SA Polonia Wrocław II rozpoczyna zmagania w II Lidze seniorów od remisu z UKS Pionier Jastrzębie Zdrój. W naszej drużynie pewnie zapunktowała debiutantka Agnieszka Dmochowska, która odniosła zwycięstwo. Niestety nasza drużyna nie wykorzystała białego koloru i trzy razy tym kolorem zremisowaliśmy. Dosyć bezbarwne remisy zaliczyli Kamil Stachowiak oraz Kamil Nowak. Po walce zremisował Krzysztof Kolasiński i tu bardzo “boli” ten remis, ponieważ Krzysiek z pozycji, którą uzyskał, powinien zanotować lepszy wynik. Niestety na drugiej szachownicy przegrał nasz kapitan Sławomir Chojnacki.

VOTUM SA Polonia Wrocław – UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 3 – 3

Stachowiak Kamil – Molenda Marcin 1/2
Czerw Dawid – Chojnacki Sławomir 1-0
Nowak Kamil – Paździora Michał 1/2
Drożniak Stanisław – Macioł Ryszard 1/2
Kolasiński Krzysztof – Gałuszka Tomasz 1/2
Buchta Agnieszka – Dmochowska Agnieszka 0-1

Serwis turniejowy – TUTAJ

fot. Bogdan Obrochta