Pierwszy raz w nowym sezonie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2018/2019 zagraliśmy mecz na własnym “terenie”. Naszym przeciwnikiem była drużyna UKS Skoczek Milicz. W tym samy czasie w naszym lokalu został rozegrany mecz IV Ligi pomiędzy naszą drużyną, a ekipą z Pęgowa. Jakie wyniki osiągnęli poloniści?

III Dolnośląska Liga Szachowa 2018/2019

W drugiej rundzie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2018/2019 byliśmy gospodarzami w meczu przeciwko UKS Skoczek Milicz. Niestety, nie udało nam się wygrać meczu i po burzliwym przebiegu niektórych partii remisujemy. Punkty dla naszej ekipy zdobyli Nowak Kamil, który jako jedyny wygrał partię z naszej drużyny, zremisowali Kanicki Krzysztof, Kawałko Adam oraz Pawicka Magdalena, przegrał Marko Piotr. Następny mecz zagramy na wyjeździe z UKS GIECEK Radków (4.11.2018).

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS Skoczek Milicz 2,5 – 2,5

Nowak Kamil – Markowski Piotr 1-0
Kowalczuk Mikołaj – Kanicki Krzysztof 1/2
Kawałko Adam – Murawski Eugeniusz 1/2
Janas Radosław – Marko Piotr 1-0
Pawicka Magdalena – Skiba Aleksandra 1/2

Partie z meczu

Więcej informacji TUTAJ

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Na inaugurację nowego sezonu IV Ligi zagraliśmy z zespołem z którym jesteśmy w parze. W tym roku, mecze domowe oraz wyjazdowe będziemy grali z Wieżą Pęgów III. I właśnie w I rundzie zagraliśmy z ekipą z Pęgowa. Mecz zakończył się remisem.

Wieża Pęgów III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI 2,5 – 2,5

Kwieciński Marian – Żochowski Janusz 0-1
Stankiewicz Alicja – Daleczko Władysław 1/2
Szpinda Piotr – Harazda Władysław 1-0
Zimny Jakub – Jaremczyk Antoni 0-1
Trent Ryszard – Latacz Grzegorz 0-1

Więcej informacji TUTAJ

Zdjęcia z mecz III DLS i IV Ligi (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie)