Udanie rozpoczynamy nowy sezon III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2018/2019! W naszym pierwszym meczu pokonujemy UKS Debiut Przedwojów 4,5-0,5!

Na pierwszy mecz III Dolnośląskiej Ligi Szachowej w sezonie 2018/2019 los przydzielił nam zespół UKS Debiut Przedwojów! Do Kamiennej Góry (tam rozgrywa mecze w roli gospodarza ekipa z Przedwojowa) pojechaliśmy w zestawieniu (w kolejności szachownic): Kamil Nowak, Mirosław Perdek (kapitan), Jakub Luberański, Radosław Dytman, Magdalena Pawicka. Nasza młoda ekipa – licząc także kapitana 😉 pewnie zwyciężyła ekipę Przedwojowa 4,5-0,5! Jedyne punkty z naszej drużyny stracił – debiutant w naszej III-ligowej drużynie, Jakub Luberański (remis). Reszta naszych zawodników zwyciężyła – nawet Pan Mirek 😉  co przy wynikach innych drużyn, daje nam prowadzenie w tabeli po 1. rundzie 🙂 Następną rundę (28.10.2018) rozegramy na własnym terenie na ul. Kukuczki we Wrocławiu z zespołem UKS Skoczek Milicz.

UKS Debiut Przedwojów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5-4,5

Lipień Wiesław – Nowak Kamil 0-1
Perdek Mirosław – Kmiecik Wojciech 1-0
Maciejewski Waldemar – Luberański Jakub 1/2
Dytman Radosław – Wilk Aleksander 1-0
Kmiecik Katarzyna – Pawicka Magdalena 0-1

Więcej informacji TUTAJ

Zdjęcia z meczu autorstwa Adama Luberańskiego (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie)