W Mariańskich Łaźniach rozpoczął się kolejny turniej w ramach CZECH TOUR. Oczywiście w zawodach u naszych południowych sąsiadów nie mogło zabraknąć zawodników naszego klubu!

Tradycyjnie w styczniu liczne grono zawodników Polonii Wrocław wybiera się na turniej w Mariańskich Łaźniach, który w tym roku zostanie rozegrany w dniach 19-26.01.2019! W głównych turniejach zagrają Szymon Gumularz i Maciej Świcarz, którzy rozpoczęli walkę o normę arcymistrzowską, chociaż ze sobą nie zagrają W Mariańskich Łaźniach zostaną rozegrane m.in. dwie kołówki z możliwością wypełnienia norm arcymistrzowskich i poloniści są przydzieleni do różnych zawodów! W Turnieju OPEN także wystąpi liczna reprezentacja naszego klubu 🙂

Serwis kołówki (A1), gdzie gra Szymon – TUTAJ

Serwis kołówki (A2), gdzie gra Maciek – TUTAJ

W Turnieju OPEN z polonistów zagrają:

  • Luberański Jakub,
  • Dadełło Andrzej,
  • Madej Marek,
  • Pawicka Magdalena,
  • Topoła Rafał,
  • Dadełło Barbara,
  • Jaworski Tymon,
  • Śmietańska Wiktoria,
  • Karp Kacper,
  • Janikowska Wiktoria,

Serwis zawodów – TUTAJ