W Szklarskiej Porębie rozpoczynają się jutro Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18! W mistrzostwach nasz klub reprezentować będzie 6-osobowa ekipa!

W tym samym miejscu, co zakończone tydzień temu Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10, startują jutro Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18! W Szklarskiej Porębie, o medale będzie walczyła 6-osobowa reprezentacja naszego klubu! Skład naszej ekipy mógł być bardziej okazały, ale z mistrzostw wycofał się Szymon Gumularz, który będzie się w tym czasie przygotowywał do Indywidualnych Mistrzostw Europy. Mistrzostwa potrwają do przyszłej soboty (16.03.2019).

Poniżej skład Polonii Wrocław na tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18:

Dziewczęta do lat 16

  • Harazińska Magdalena
  • Dadełło Barbara

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Dziewczęta do lat 18

  • Dwilewicz Agata

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Chłopcy do lat 16

  • Czopor Maciej
  • Fiedorek Michał

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Chłopcy do lat 18

  • Kawałko Adam

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Transmisja partii – TUTAJ