Jeśli masz duży zapas energii i chciałbyś się nią z kimś podzielić, to zapraszamy do współpracy w ramach wolontariatu Polonii Wrocław. Swoją energię będziesz mógł lub mogła spożytkować pomagając w organizowaniu różnych wydarzeń szachowych, czy też pomagając w organizacji życia naszego klubu.

Kogo potrzebujemy?

Pomocnik sędziego

Jesteś młody, energiczny, znasz ogólne przepisy szachowe – wspaniale!! Często organizujemy turnieje szachowe dla najmłodszych, gdzie do sprawnego przeprowadzenia zawodów potrzebna jest komunikacja  między sędziami a zawodnikami. Będziesz mógł/mogła zdobywać swoje pierwsze szlify sędziowskie pod okiem doświadczonych arbitrów.  Zarówno przed jak i po zawodach jest wiele pracy organizacyjnej (rozstawianie szachów, zegarów, stoisk, banerów, plakatów) W tym wszystkim potrzebujemy Twojej pomocy.

Pomocnik social media managera

Lubisz Facebooka, Twittera, Youtubea, Pinteresta, Instagrama itp. To jest coś dla Ciebie. Będziesz pomagać w redagowaniu wpisów, organizacji konkursów, budować interakcję z innymi użytkownikami oraz moderować dyskusję i odpowiadać na pytania.

Autor tekstów na stronę www

Jeśli lekkie pióro nie jest Ci obce i jednocześnie lubisz dzielić się swoją pasją do “królewskiej gry” to jest właśnie miejsce, w którym się odnajdziesz. Będziesz pomagać w tworzeniu treści na naszą stronę klubową.

Fotograf

W ciągu roku organizujemy wiele turniejów szachowych. Nieodzowną pamiątką dla dzieci i rodziców są zdjęci z zawodów. Jeśli lubisz robić zdjęcia, masz chwilę wolnego czasu to właśnie na Ciebie czekamy!! 🙂

Grafik

Od czasu do czasu potrzebujemy zrobić baner, plakat, grafikę na FB. Masz duszę artysty? Umiesz się posługiwać Photosopem, Gimpem lub innym programem? Z chęcią poprosimy Cię o pomoc

Sparingpartner

Chciałbyś pomóc w inny sposób ale nie wiesz jak? Może chciałbyś umawiać się (na żywo lub online) z zawodnikami naszego klubu w celu ogrywania debiutów. Pamiętaj, że wiele osób chciałoby zagrać w szachy z silniejszym przeciwnikiem. Jest to jedna z podstawowych dróg do osiągnięcia postępu.

 

 

 

Co gwarantujemy

zabawę, zdobywanie doświadczenia pod okiem kadry Polonii Wrocław, wspólną integrację.

 

Napisz do nas: artur.czyz@polonia.wroclaw.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!!