Na turniej do Szklarskiej Poręby wybrało się troje młodych zawodników naszego klubu! Jakie wyniki osiągnęli poloniści?

Na turniej Grand Prix Karkonoszy i Sudetów, który został rozegrany w Szklarskiej Porębie wybrało się troje młodych zawodników naszego klubu. W turnieju, który został rozegrany w dniach 10-15.06.2019, najwyższe miejsce z polonistów – w gronie 50 startujących zawodników, zajęła Wiktoria Śmietańska – 5,5 pkt, 11 miejsce. Tuż za Wiktorią, z takim samym dorobkiem punktowym uplasował się Jakub Zimny – 5,5 pkt, 12 miejsce. Trzeci z polonistów, Kamil Kułtucki z 5 pkt zajął 19. miejsce. Dodatkowo spory zysk rankingowy zanotował Kuba (+58,4 pkt ELO), Kamil zanotował zysk 14,4 pkt ELO. Niestety, Wiktoria straciła na rankingu 14,8 pkt ELO.

Pełne wyniki – TUTAJ

Galeria zdjęć (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie)