W czwartej rundzie III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2019/2020 pokonujemy Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 4-1! Jednocześnie w ramach IV Ligi – Wrocław Zachód, bratobójczy pojedynek rozegrały dwie nasze ekipy!

III Dolnośląska Liga Szachowa

W pierwszy dzień grudnia 2019 roku, w ramach III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2019/2020 gościliśmy w naszym klubie Wrocławski Klub Szachowy HETMAN. Po trzech rundach III Ligi nasza ekipa miała na swoim koncie komplet zwycięstw i po czterech rundach… nadal mamy komplet zwycięstw (jako jedyni w lidze) 🙂 W pierwszym meczu derbowym w tegorocznym sezonie pokonujemy wrocławskich rywali z ul. Św. Antoniego 4-1 🙂 Zwycięstwa odnieśli Krzysztof Kanicki, Wiktoria Janikowska oraz walkowerem Szymon Starościak. Zremisowali Krzysztof Kolasiński i Jakub Luberański. W piątej rundzie (15.12.2019) zagramy na wyjeździe z wiceliderem UKS GIECEK Radków.

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 4 – 1

Kolasiński Krzysztof – Walentukiewicz Michał 1/2
Wielosz Jarosław – Luberański Jakub 1/2
Kanicki Krzysztof – Kowalczyk Wojciech
Boćko Stanisław – Starościak Szymon -/+
Janikowska Wiktoria – Andrzejewska Mirosława 1-0

Pełne wyniki – TUTAJ

Poniżej partie polonistów z IV rundy III DLS 2019/2020

IV Liga – Wrocław Zachód 2019/2020

W IV Lidze rozegraliśmy zaległy pojedynek z pierwszej rundy pomiędzy dwoma naszymi drużynami. Walka przy szachownicy nie wyłoniła, która z naszych ekip jest lepsza, remisując w meczu. Następne rundy (4-5) MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV i V rozegra na własnym „podwórku” z drużynami Wrocławskiego Klubu Szachowego HETMAN II i III.

MDK Fabryczna Polonia Wrocław IVMDK Fabryczna Polonia Wrocław V 2,5 – 2,5

Żerebiec Maurycy – Żochowski Janusz 1-0
Śmietańska Wiktoria – Dytman Radosław 0-1
Kułtucki Kamil – Krzysztofek Bogusław 1/2
Blak Zbigniew – Janicki Tomasz 1-0
Nakielna Natalia – Harazda Władysław 0-1

Pełne wyniki 1. rundy – TUTAJ

Zdjęcia z meczów, powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie (fot. Adam Luberański)