Czwarta runda Mistrzostw Polski Kobiet nie przyniosła kibicom naszej zawodniczki miłych wieści.

Tegoroczny start Jolanty Zawadzkiej w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet nie przysparza kibicom polonistki zbyt wielu miłych wrażeń 🙁 Jola w czwartej rundzie przegrywa drugi raz z rzędu. Pogromczynią naszej zawodniczki została Klaudia Kulon, która tym samym ma na swoim koncie komplet punktów. Do zakończenia mistrzostw zostało jeszcze sporo punktów do podniesienia z szachownicy i liczymy, że Jola się przełamie i zacznie w końcu seryjnie punktować. W tabeli polonistka po czterech rundach z 1 pkt. zajmuje ostatnie miejsce. W piątej rundzie Jola zagra z Julią Antolak.

Wyniki 4. rundy:

Kucharska Honorata – Waszczuk Patrycja 1/2
Majdan Joanna – Kubicka Anna 1-0
Soćko Monika – Cyfka Karina 1/2
Kulon Klaudia – Zawadzka Jolanta 1-0
Antolak Julia – Śliwicka Alicja 1/2

Partia Joli:

Serwis turniejowy mistrzostw – TUTAJ
Strona mistrzostw – TUTAJ

fot. Wojciech Zawadzki