W Szklarskiej Porębie rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18! W mistrzostwach zagrają zawodnicy z naszego klubu!

Rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18, które zostaną rozegrane w Szklarskiej Porębie w dniach 12-21.03.2021. W mistrzostwach zagra 8 zawodników Polonii Wrocław, chociaż mogło w nich zagrać… 12?! Niestety, trzy nasze zawodniczki w grupie do lat 16 i jedna do lat 18, z różnych powodów nie mogły przystąpić do zawodów 🙁 Z ramienia klubu trenerem i opiekunem będzie Mirosław Perdek.

Dziewczęta do lat 16

  • Łochina Justyna

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Chłopcy do lat 16

  • Ochędzan Tymon
  • Luberański Jakub
  • Topoła Rafał
  • Madajczak Piotr

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Dziewczęta do lat 18

  • Harazińska Magdalena

Serwis mistrzostw – TUTAJ

Chłopcy do lat 18

  • Czopor Maciej
  • Fiedorek Michał

Serwis mistrzostw – TUTAJ