Drugi dzień Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn przyniósł nam dwie bardzo dobre wiadomości i dwie bardzo słabe wiadomości.

73. PGNiG TERMIKA Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

Bardzo dobrze mistrzostwa rozpoczęła Jolanta Zawadzka. Jola wczoraj pokonała Monikę Soćko, a dzisiaj dołożyła kolejny punkt wygrywając z broniącą tytułu Kariną Cyfką. Zwyciężyła także Iweta Rajlich! Gratulacje.

Partie naszych zawodników (aby wybrać partie, należy nacisnąć pasek nad szachownicą i wtedy powinna wyświetlić się lista z pozostałymi partiami)

Serwis turniejowy – TUTAJ

78. LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn

Już na 1. rundzie mistrzostw swój udział zakończyli Mateusz Bartel i Szymon Gumularz. Poloniści przegrali w 1/8 finał 0,5-1,5. Mateusz drugi raz z rzędu przegrał mecz z Pawłem Teclafem (w 2020 roku Mateusz przegrał z Pawłem także w 1/8 finału), a Szymon musiał uznać wyższość Wojciech Morandy. I to by było na tyle odnośnie udziału polonistów w tegorocznych Mistrzostwach Polski Mężczyzn 🙁

Partie naszych zawodników (aby wybrać partie, należy nacisnąć pasek nad szachownicą i wtedy powinna wyświetlić się lista z pozostałymi partiami)

Serwis turniejowy – TUTAJ

Strona mistrzostw – TUTAJ

fot. Polski Związek Szachowy