Zakończył się zawody w Poroninie, na które wybrała się grupka zawodników z naszego klubu. Jakie wyniki osiągnęli poloniści?

Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy „Limba 2021” zakończony! Do dobrze znanego szachistom Poronina – które zostały rozegrane w dniach 22-28.05.2021, wybrała się 6-osobowa ekipa z naszego klubu i był to wyjazd bardzo owocny dla zawodników Polonii Wrocław 🙂 W turnieju głównym najwyżej z polonistów zawody ukończył Jakub Luberański, który zajął 7. miejsce i dzięki zyskowi rankingowemu w postaci 66 pkt ELO, przekroczył kolejną barierę rankingową, która wynosi 2300 ELO 🙂 Bardzo dobrze należy także ocenić występ Michała Fiedorka (10. miejsce, +29 pkt ELO) oraz Rafała Topoły (57. miejsce, +84 pkt ELO). Ostatnia z naszych reprezentantek w głównym turnieju – Wiktoria Śmietańska, zajęła 82. miejsce z zyskiem na rankingu 5 pkt ELO.

W turnieju „B” znakomity wynik osiągnął Tymon Jaworski, który zajął 2. miejsce (na 61 startujących) i zyskał 30 pkt ELO 🙂 Super wynik osiągnął także Tomasz Janicki, który szybko zyskuje na rankingu i na nową listę rankingową dopisze sobie kolejne 100 pkt ELO 🙂

Pełne wyniki Open „A” – TUTAJ

Pełne wyniki Open „B” – TUTAJ

Na zdjęciu Jakub Luberański i Rafał Topoła, fot. Adam Luberański