Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet przekroczyły półmetek. Jakie wyniki osiągają zawodniczki Polonii Wrocław?

73. PGNiG TERMIKA Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

Po wczorajszym słabym dniu w wykonaniu naszych zawodniczek (0 z 2) liczyliśmy, że w dzisiejszej rundzie polonistki wrócą na właściwe zwycięskie tory. Niestety nie do końca się to udało 🙁 W 5. rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet Jolanta Zawadzka zremisowała z Alicją Śliwicką. Natomiast Iweta Rajlich notuje drugą porażkę z rzędu (przegrana z Klaudią Kulon). Jesteśmy już za półmetkiem mistrzostw i na cztery rundy przed zakończeniem zawodów Jolanta z 3,5 pkt z 5 zajmuje 2. miejsce, a Iweta z 2 pkt jest na 8. pozycji.

Partie naszych zawodniczek (aby wybrać partie, należy nacisnąć pasek nad szachownicą i wtedy powinna wyświetlić się lista z pozostałymi partiami)

Tabela po 5 rundach:

Serwis turniejowy – TUTAJ

Strona mistrzostw – TUTAJ