Szósta runda Indywidualnych Mistrzostw Kobiet była zdecydowanie bardziej udana w wykonaniu naszych zawodniczek niż dwie poprzednie rundy!

73. PGNiG TERMIKA Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

Jolanta Zawadzka, po dwóch poprzednich rundach bez zwycięstwa, zdecydowanie odczuwała głód wygranej partii… i ten głód po szybkim zwycięstwie z Michaliną Rudzińską udało się Joli zaspokoić 🙂 Iweta Rajlich po dwóch porażkach z rzędu remisuje z dotychczasową liderką Joanną Majdan, chociaż Iweta mogła dać pod koniec partii mata w dwóch posunięciach (zamiast 82… Gb5 wygrywało 82… Gc2 i 83… Wa3 mat) – partia poniżej 🙂

Partie naszych zawodniczek (aby wybrać partie, należy nacisnąć pasek nad szachownicą i wtedy powinna wyświetlić się lista z pozostałymi partiami)

Tabela po 6 rundach:

Serwis turniejowy – TUTAJ

Strona mistrzostw – TUTAJ