Udany dzień zawodniczek Polonii Wrocław w Mistrzostwach Polski Kobiet!

73. PGNiG TERMIKA Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet

W trzecim dniu Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn pozostało nam już tylko kibicowanie Jolancie Zawadzkiej i Iwecie Rajlich. Niestety Mateusz Bartel i Szymon Gumularz odpadli w 1/8 finału i rywalizacja o medale wśród Panów odbędzie się już bez zawodników z naszego klubu. Na szczęście grają Jola i Iweta i póki co polonistki notują bardzo dobre wyniki. Jola wygrała dzisiaj z Julią Antolak i na swoim koncie ma komplet 3 pkt 🙂 Iweta po drugim zwycięstwie z rzędu (pokonała dzisiaj Alicję Śliwicką) może pochwalić się 2 pkt.

Partie naszych zawodniczek (aby wybrać partie, należy nacisnąć pasek nad szachownicą i wtedy powinna wyświetlić się lista z pozostałymi partiami)

Serwis turniejowy – TUTAJ

Strona mistrzostw – TUTAJ