Zakończyły się Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8. Jakie wyniki osiągnęli młodzi poloniści?

W Poronienie w dniach 10-15.06.2021 rozegrano Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8. Na mistrzostwa wybrała się 4-osobowa ekipa młodych zawodników z naszego klubu. Najlepszy wynik z naszego klubu osiągnął Adrian Szydłowski, który zajął 10. miejsce. Dodatkowo dwóch naszych zawodników zdobyło wyższe kategorie, więc jest się z czego cieszyć. Medali nasi zawodnicy nie zdobyli, ale na pewno doświadczenie jakie zostało przez nich zdobyte podczas mistrzostw zaprocentuje w przyszłości 🙂 Dziękujemy zawodnikom, rodzicom obecnym na mistrzostwach oraz trenerom za trud włożony w zawody!

Trenerami podczas zawodów byli Alicja Stankiewicz oraz Mateusz Dubiński.

Chłopcy do lat 8

  • Szydłowski Adrian – 10. miejsce
  • Halhoul Kamil – 13. miejsce
  • Łysiuk Maksym – 25. miejsce, Maksym zdobył IV kategorię szachową!
  • Piotrowski Sebastian – 31. miejsce, Sebastian zdobył IV kategorię szachową!

Pełne wyniki – TUTAJ

Galeria zdjęć z zawodów (powiększenie zdjęcia po kliknięciu na zdjęcie), fot. Alicja Stankiewicz