III Dolnośląska Liga Szachowa 2020/2021

Za nami dłuuugi sezon III Dolnośląskiej Ligi Szachowej 2020/2021! W związku z pandemią rozgrywki nie raz były przerywane i żeby skończyć sezon przed wakacjami, drużyny musiały rozegrać 8 meczów w 5 tygodni (od 28.05 do 27.06). Ostatecznie ligę kończymy na trzecim miejscu z 16 pkt (8 zwycięstw, 3 porażki) i uzyskaliśmy prawo gry w tegorocznej II Lidze Seniorów!

  • Drużynie MDK Fabryczna Polonia Wrocław III, której selekcjonerem był Mirosław Perdek, przysłużyli się: Żeberski Jakub, Luberański Jakub, Kanicki Krzysztof, Żerebiec Maurycy, Madajczak Piotr, Kawałko Adam, Śmietańska Wiktoria, Czyż Artur, Marko Piotr, Topoła Rafał, Madej Marek, Nowak Filip, Grot Błażej, Demski Michał.

Gratulacje!

Pełne wyniki III DLS 2020/2021 – TUTAJ

Zakończyły się rozgrywki IV Ligi – okręg wrocławski 2020/2021

Poniżej wyniki naszych drużyn:

Ligę wygrała drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV (8 zwycięstw, 1 remis) prowadzona przez kapitana Jakuba Żeberskiego. Gratulacje!

  • Zawodnicy (było ich 8 ), którzy zagrali dla „IV” w tegorocznych rozgrywkach: Żerebiec Maurycy, Dytman Radosław, Demski Michał, Kosior Jan, Świcarz Maciej, Marko Piotr, Baran Mateusz, Niemiec Zbigniew

Drugie miejsce zajęła kolejna nasza drużyna, czyli MDK Fabryczna Polonia Wrocław V (6 zwycięstw, 3 porażki), której kapitanem był Kamil Stachowiak

  • Zawodnicy (było ich 13), którzy zagrali dla „V” w tegorocznych rozgrywkach: Madajczak Piotr, Śmietańska Wiktoria, Czyż Artur, Madajczak Jakub, Nowak Filip, Grot Błażej, Jędrzejko Martyna, Janikowska Wiktoria, Jaworski Tymon, Karp Kacper, Latacz Grzegorz, Grobelny Mikołaj, Maja Wieczorek.

Trzecia z naszych drużyn MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI (1 zwycięstwo, 8 porażek), która miała zdecydowanie najmłodszy skład z naszych ekip uplasowała się w pierwszej „10” 😉

  • W ekipie „VI” prowadzonej przez kapitana Alicję Stankiewicz zagrali (było ich 15): Stankiewicz Alicja, Chmielarz Michał, Kabarowski Tomasz Maciej, Nakielna Natalia, Rządkowska Kaja, Dymara Tomasz, Dymara Jerzy, Zimny Daniel, Kabarowski Tomasz, Stogiera Aleksander, Rządkowska Lila, Gonera Hubert, Wołoncewicz Alicja, Niklewicz Dawid, Pawlus Olaf

Dziękujemy wszystkim zawodnikom (a jest ich 36), którzy wzięli udział w IV Lidze – okręg wrocławski!

Pełne wyniki IV Ligi – okręg wrocławski 2020/2021 – TUTAJ