Jest medal Mistrzostw Świata Juniorek do lat 8!

Lila Rządkowska zdobyła BRĄZOWY MEDAL Mistrzostw Świata Juniorek do lat 8! Wielki sukces Lila osiągnęła w Batumi (16-27.09.2022), gdzie w grupie dziewcząt do lat 8 nasza zawodniczka była rozstawiona z 19. numerem startowym (na 83 uczestniczki) i zdobyła 8,5 pkt z 11 punktów, co pozwoliło zająć III miejsce. Gratulacje Lila! Gratulacje dla rodziny! Gratulacje dla trenera Mateusza Dubińskiego.

W mistrzostwach walczyło jeszcze także dwoje naszych zawodników. Kaja Rządkowska (dziewczęta do lat 10) zajęła 54. miejsce, a Filip Ochędzan (grupa chłopców do lat 12) uplasował się na 63. miejscu. Gratulację za walkę!

Pełne wyniki dziewcząt do lat 8 – TUTAJ
Pełne wyniki dziewcząt do lat 10 – TUTAJ
Pełne wyniki chłopców do lat 12 – TUTAJ

fot. Chess Sisters Kaja&Lila – facebook