W ostatni weekend (17-18.12.2022), na zaproszenie klubu Minutor Gwiazda Bydgoszcz, spora ekipa z naszego klubu (36 zawodników) pojechała do Bydgoszczy na „Turniej Talentów”.

Zawody podzielone były na dwie grupy: OPEN i JUNIOR. Format rozgrywek, był podobny do zawodów Pucharu Polski, czyli w pierwszy dzień (sobota, 17.12.2022) turniej eliminacyjny z którego najlepsza „14” + 2 najlepsze kobiety awansują do niedzielnego finału (18.12.2022) OPEN i finału JUNIOR, które rozgrywane są systemem pucharowym. Zawodnicy bez awansu grali wspólnie w turnieju pocieszenia.

W obu finałach mieliśmy swoich zawodników:

FINAŁ OPEN

  • W najlepszej „16” znaleźli się Marek Madej i Wiktoria Śmietańska, którzy zajęli ostatecznie miejsca 9-16

FINAŁ JUNIOR

  • Mieliśmy aż 4 swoich przedstawicieli. Najlepszy wynik osiągnął Maciej Perucki, który ukończył finał na 4. miejscu. Maja Wieczorek, Hanna Owczarek i Filip Ochędzan podzielili miejsca 9-16.

TURNIEJ POCIESZENIA

  • W tych turniejach mamy bardzo dobre wspomnienia (patrz wyniki Marcina Tazbira w Pucharze Polski) i tradycja została podtrzymana ponieważ zawody wygrał Jakub Luberański!

Wielkie podziękowania dla naszych zawodników za walkę w zawodach! Dziękujemy także opiekunom: Lidia Zdziarska-Zaręba (Pani kierownik wyjazdu), Karina Chmielarz, Michał Chmielarz, Karol Kwapisiewicz, Krzyś Kolasiński, Mirosław Perdek

Wyniki OPEN (turniej eliminacyjny) – TUTAJ
Wyniki JUNIOR (turniej eliminacyjny) – TUTAJ
Wyniki TURNIEJ POCIESZENIA – TUTAJ

Galeria zdjęć: