Sezon 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych (blitz)

Drużyny turniej OPEN: VOTUM SA Polonia Wrocław, BIZZIT S.A. Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław I i II, MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Drużyny turniej Kobiet: VOTUM SA Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław, MDK Fabryczna Polonia Wrocław I i II

Miejsce: Szczawno Zdrój, 15.12.2018

System rozgrywek:

  • Turniej OPEN – 13 rund, granych tempem 3 minuty + 2 sekundy na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach.
  • Turniej Kobiet – 11 rund, granych tempem 3 minuty + 2 sekundy na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 2 szachownicach.
RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ

TURNIEJ OPEN

Wyniki końcowe:
M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1Wieża Pęgów237425.041.5
2Biały Król Wisznia Mała I235622.041.0
3VOTUM SA Polonia Wrocław224821.037.0
4LKS “Wrzos” Międzyborów240718.033.5
5MUKS “Stoczek 45” Białystok212817.032.5
6KS Laura Chylice I207615.025.5
7BIZZIT SA Polonia Wrocław201514.029.5
8UKS TSz Zieloni Zielonka217114.028.5
9KS Laura Chylice II190214.027.0
10KSz Miedź Legnica218313.028.0
11RPW Okucia Budowlane Łódź195513.027.5
12„Strzelec” Strzelce Opolskie 198013.027.0
13UKS GIECEK Radków186413.024.5
14MKSz Rybnik197013.023.5
15Mińskie Towarzystwo Szachowe196413.023.0
16LZS Victoria Chróścice,199412.025.5
17GLKS Goniec Żarów200412.025.5
18LKS PARK Starzenice189512.024.5
19GOSTMAT Gostynin217912.024.0
20UKS “Ognisko” Rydułtowy172711.024.5
21DSA Investment SA Polonia Wrocław I15689.020.0
22Wrocławski Klub Szachowy HETMAN18129.019.5
23Biały Król Wisznia Mała II17128.019.5
24UKS “Pogoń Oleśnica”16727.017.5
25DSA Investment SA Polonia Wrocław II16026.016.5
26MDK Fabryczna Polonia Wrocław15182.09.5

 

Pełne wyniki – TUTAJ

Brązowi medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Błyskawicznych, zawodnicy VOTUM SA Polonia Wrocław (od lewej): Maciej Świcarz, Kamil Stachowiak, Krzysztof Kolasiński, Piotr Dobrowolski
Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
1IMSTACHOWIAK, KamilB 24171986111111111110½
2IMDOBROWOLSKI, PiotrB 235119760½01011101½01
3mŚWICARZ, MaciejB 21351981101101½011111
4I++KOLASIŃSKI, KrzysztofB 208719861100111101101

 

BIZZIT SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
1k+PIOTROWSKI, PrzemysławB 22591998101½000101111
2kCHOJNACKI, SławomirB 21291981½0½0111000½11
3I+LUBERAŃSKI, JakubB 1959200510101101½001½
4kFIEDOREK, MichałB 17112004+01100111101½

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław I

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
1IDYTMAN, RadosławB 179020021½010010101½0
2IIŻEREBIEC, MaurycyB 16592002½0½101½011001
3II+MROZIŃSKI, MateuszB 146719961001000000000
4ITOPOŁA, RafałB 135420050½0100100+011

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław II

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
1IMADAJCZAK, JakubB 1634200100½1000000000
2FMPERDEK, MirosławB 2143196510010½010½010
3IMADAJCZAK, PiotrB 13642006½00½½½1010001
4II+KARP, KacperB 12682008000101+010001

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
1IDEMSKI, MichałB 189420070100000000000
2CMGROT, BłażejB 14692008000010½100000
3IIRACZEK, KrzysztofB 13272008000½101100000
4II+JAWORSKI, TymonB 1382200800+00½0010000

 

TURNIEJ KOBIET

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1Wieża Pęgów207321.018.5
2MKSz Rybnik189217.016.5
3Mińskie Towarzystwo Szachowe174016.015.5
4UKS TSz Zieloni Zielonka185114.014.0
5VOTUM SA Polonia Wrocław191413.013.5
6LKSz GCKiP Czarna176313.013.0
7DSA Investment SA Polonia Wrocław 147810.09.5
8Biały Król Wisznia Mała I18238.08.5
9KSz Miedź Legnica I16146.07.0
9Biały Król Wisznia Mała II13226.07.0
11MDK Fabryczna Polonia Wrocław I 14235.05.5
12MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 12933.03.5

 

Pełne wyniki – TUTAJ

Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
1mCagara, PaulinaB 19711984111101010½1
2WCMDmochowska, AgnieszkaB 1857199910111½01½00

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
1I++Krzyżosiak, AnnaB 15232005½01001111½0
2I+Krzyżosiak, MartaB 14322005½0010½100½0

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław I

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
1IPawicka, MagdalenaB 15212007½0000100010
2CMŚmietańska, WiktoriaB 13242010½000010½001

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław II

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
1IJędrzejko, MartynaB 13202005000000010½0
2IJanikowska, WiktoriaB 1266200700000001½½0