sezon 2019

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (rapid)

Drużyna: VOTUM SA Polonia Wrocław

Miejsce: Zgierz, 5.10.2019

System rozgrywek: 9 rund, granych tempem 10 minut + 5 sekund na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach (z obowiązkową szachownicą kobiecą na 4. szachownicy)

Wyniki końcowe:

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1Wieża wFirma Pęgów242816.027.5
2VOTUM SA Polonia Wrocław222615.026.0
3LKS Wrzos Międzyborów233014.026.5
4Wasko HETMAN GKS Katowice248713.024.5
5UKS 21 Podlesie218612.023.5
6UKS Smecz Konin188612.023.0
7KS LAURA Chylice196911.020.0
7UKS Czternastka Warszawa181511.020.0
9GOSTMAT Gostynin222210.022.0
10GOSTMAT II Gostynin197210.021.0
11LKS Wrzos II Międzyborów215210.020.0
11Strzelec I Strzelce Opolskie197310.020.0
13KS Mogalo II Warszawa183410.019.0
14OTSz Ostrów Wielkopolski225110.018.5
15RPW Okucia Budowlane Łódź191210.018.0
16GOSTMAT III Gostynin18739.019.5
16UKS Jedynka Bełchatów13849.019.5
18UKS TSz Zieloni Zielonka21509.017.0
18UKS Korona Gdańsk17599.017.0
20KS LAURA Chylice II18469.015.0
21Wielkopolski Klub Szachowy19058.017.5
21MTSz Mińsk Mazowiecki18458.017.5
21UKS Jedynka II Bełchatów12948.017.5
24UKS Pałac Nieborów14998.014.5
24Strzelec II Strzelce Opolskie14098.014.5
26KS Mogalo Warszawa19737.015.5
26Biały Król Wisznia Mała16957.015.5
28UKS Piątka Wieluń13147.014.5
29K. Sz. Akiba Łódź I14457.013.0
29KSz Dwie Wieże Rzgów12367.013.0
31KSz Dwie Wieże II Rzgów11475.013.0
32UKS Pałac II Nieborów12434.012.5
33K. Sz. Akiba Łódź II13743.09.5
34KSz Dwie Wieże III Rzgów10600.04.5

Pełne wyniki – TUTAJ

Składy:

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1GMWieczorek, OskarR 23491994110110101
2GMSadzikowski, DanielR 233619941111½1½½1
3IMDobrowolski, PiotrR 24581976110111111
4WFMHarazińska, MagdalenaR 176120030101½0011

Nasze sreberka 🙂 od lewej: Piotr Dobrowolski, Magdalena Harazińska, Oskar Wieczorek, Daniel Sadzikowski