SEZON 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Seniorów – VOTUM SA Polonia Wrocław II

Miejsce: Poronin, 6-15.09.2019

Tabela końcowa:
M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
1UKS Rodło Opole224115.035.5
2Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza239014.033.0
3OTSz Ostrów Wielkopolski230814.031.5
4LKSz GCKiP Czarna225213.031.0
5KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice221013.031.0
6LKS Parnas Stara Wieś224612.031.5
7TSz Skoczek Sędziszów Małopolski216312.031.0
8VOTUM SA Polonia Wrocław238212.030.5
9UKS TSz Zieloni Zielonka215811.031.0
10UKS “Pionier” Jastrzębie-Zdrój218711.030.0
11LKS Chrobry Gniezno220711.029.0
12LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin217811.028.0
13KSz Miedź II Legnica227611.027.5
14Strzelec Strzelce Opolskie215110.033.0
15UKS SP3 Bogatynia 210210.027.0
16UKS Smecz Konin21519.030.5
17MKS GRYF Dębica21349.029.5
18GKSz Hetman Pilzno21239.028.5
19KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny21119.028.0
20LZS Victoria Chróścice21839.028.0
21MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów22129.028.0
22KSz “Skoczek” Siedlce21679.027.5
23MLKSz Myślenice20849.027.0
24Klub Szachowy Silesia II Racibórz21759.026.5
25KS Korona Zakrzewo21719.026.5
26UKS Kopernik Olsztyn20489.025.5
27MTSz Mińsk Mazowiecki21129.025.0
28TMS „Roszada” Gliwice21799.025.0
29YMCA Warszawa21808.028.0
30UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ21528.027.0
31MCKIS Jaworzno21358.026.5
32KS Mogalo Warszawa19998.025.5
33GLKS Goniec Żarów20718.025.0
34LKS Zarzewie w Prudniku20798.025.0
35ASSz LIPNO STĘSZEW21138.023.5
36UKS “Korona” Gdańsk22067.024.0
37UKS GONIEC Staniątki20737.022.5
38Skoczek Trojański19516.025.0
39UKS Rotmistrz Grudziądz21066.024.0
40KTS Kalisz 19086.024.0
41TS-R HETMAN 1984 KONIN20306.021.0
42UKS “Wda” Lipusz19625.023.5
43UKS 21 Podlesie II20314.021.0
44Akademia Szachowa Płock18783.015.5
45Rzeszowski Klub Szachowy18592.018.0
Skład VOTUM SA Polonia Wrocław II
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*GMSadzikowski, Daniel25071994
2*GMTazbir, Marcin252119881
3*IMStachowiak, Kamil24441986½½111½½01
4*IMDobrowolski, Piotr24151976½101
5*FMPiotrowski, Przemysław229319980111½½100
6*WFMDmochowska, Agnieszka21101999½1½01½101
7FMFudalej, Michał22351982½½01½00
8kMacioł, Ryszard21651985010½0½
9I++Kolasiński, Krzysztof21041986½1111½½½
10kFudalej, Grzegorz20841985
11kRzepka, Krzysztof21061980
12kCzyż, Artur190719830

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki – TUTAJ

Drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław podczas rozgrywek II Ligi 2019, od lewej: Michał Fudalej, Kamil Stachowiak, Ryszard Macioł, Agnieszka Dmochowska, Artur Czyż, Piotr Dobrowolski, Przemysław Piotrowski, Krzysztof Kolasiński, na zdjęciu brakuje jeszcze Marcina Tazbira, fot. Rafał Siwik

Więcej na temat II Ligi Seniorów z naszej strony:
  • Podsumowanie I rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie II rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie III rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie IV rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie V rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VI rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VII rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VIII rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie IX rundy – TUTAJ