SEZON 2020

Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Seniorów – VOTUM SA Polonia Wrocław II

Miejsce: Poronin, 4-13.09.2020

Tabela końcowa:

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.CBch
1WKS Kopernik238614.035.5239.00
2VOTUM SA Polonia Wrocław229014.032.5239.50
3LKS PARNAS Stara Wieś229214.031.0246.50
4UKS “Pionier” Jastrzębie-Zdrój220313.032.5234.50
5ADAMIETZ Strzelce Opolskie217813.029.0237.00
6Krakowski Klub Szachistów 1893222512.031.0222.00
7MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów216912.029.5248.50
8UKS Smecz Konin216511.032.0229.50
9UKS Czternastka Warszawa208311.029.5229.00
10Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków II213611.029.0236.00
11GKSz Hetman Pilzno216611.029.0231.50
12MKSz GRYF Dębica213911.029.0221.00
13TSz Skoczek Bank Spółdzielczy Sędziszów Małopolski215711.028.5233.50
14UKS EL-TUR SP3 Bogatynia205110.028.5232.00
15Biały Król Wisznia Mała II215110.028.5227.50
16LKS Chrobry Gniezno222210.028.5217.00
17ASSz Lipno Stęszew211910.026.5210.50
18KSz HETMAN Koszalin20399.030.0235.00
19GKSz Solny Grzybowo21929.028.5233.50
20MTSz Mińsk Mazowiecki21029.027.5221.50
21KSz Miedź II Legnica22079.027.5206.00
22KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice21869.026.5207.50
23UKS TSz Zieloni Zielonka21199.025.5235.50
24LKSz Lublin21798.026.5222.50
25UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz21668.026.0209.50
26Rotmistrz Grudziądz22068.024.0221.00
27KS Korona Zakrzewo21677.027.5226.00
28UKS Ognisko Rydułtowy20777.027.0201.00
29RPW Okucia Budowlane Łódź21937.025.5216.50
30MLKSz Myślenice21087.024.0200.00
31GLKS Goniec Żarów20687.024.0175.00
32Victoria Chróścice21977.023.5187.00
33MCKIS Jaworzno21437.023.0215.00
34TS-R HETMAN Konin21107.023.0202.50
35KSz Skoczek Siedlce20627.020.5197.50
36KS ROSZADA Żory20706.024.0192.00
37UKS GIECEK Radków20106.024.0191.50
38Klub Szachowy SILESIA II Racibórz21376.022.5207.50
39Rzeszowski Klub Szachowy18855.023.0186.00
40UKS Goniec Staniątki20955.022.0182.50
41LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne18852.021.5193.50

Skład VOTUM SA Polonia Wrocław II

NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
1*IMSTACHOWIAK, Kamil2461198611½½1½½
2*IMDOBROWOLSKI, Piotr24131976101½
3*mŚWICARZ, Maciej23251981
4*FMPIOTROWSKI, Przemysław22741998011000½
5*FMFIEDOREK, Michał2185200410½½½0
6I++KOLASIŃSKI, Krzysztof21171986½½10½0½
7*WFMDMOCHOWSKA, Agnieszka2084199911½11101½
8FMFUDALEJ, Michał21911982½11½½
9kMACIOŁ, Ryszard214719851½
10CMOCHĘDZAN, Tymon22142005
11kLUBERAŃSKI, Jakub20902005101½11½
12kFUDALEJ, Grzegorz20841985
13kRZEPKA, Krzysztof21061980
14mCAGARA, Paulina20541984
15kCZYŻ, Artur18991983

* – Skład podstawowy

Pełne wyniki – TUTAJ

Zawodnicy VOTUM SA Polonii Wrocław, którzy wywalczyli awans do I Ligi, wyżsi (od lewej): Rysiu Macioł, Krzyś Kolasiński z młodym talentem na rękach, Michał Fudalej, Piotr Dobrowolski, niżsi (od lewej): Przemek Piotrowski, Kamil Stachowiak (kapitan), Agnieszka Dmochowska, Jakub Luberański. Z naszej ekipy brakuje na zdjęciu, a byli częścią naszego zespołu: Michał Fiedorek, żona Krzysia i ich syn Kamil.

Więcej na temat II Ligi Seniorów z naszej strony:

  • Podsumowanie I rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie II rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie III rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie IV rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie V rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VI rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VII rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie VIII rundy – TUTAJ
  • Podsumowanie IX rundy – TUTAJ