[vc_row][vc_column][vc_column_text]

sezon 2014

Drużynowe Mistrzostwa – IV Dolnośląska Liga Juniorów

Drużyna: Polonia Wrocław III

Miejsce: Borowice k/Karpacza, 26-27.04.2014

Wyniki końcowe (7 rund):
M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.
13ASSz Miedź Legnica – II175011,021,5
21MGLKS Parnas Oława175011,020,5
34UKS GIECEK Radków – I175011,018,0
42MUKS MDK Śródmieście Wrocław – III175010,019,0
58ASSz Miedź Legnica – III165010,014,0
65MUKS MDK Fabryczna Wrocław – II17009,016,5
724UKS DEBIUT Przedwojów14008,017,5
823UKS GIECEK Radków – III14138,017,0
911KSz Polonia Wrocław – IV15638,016,5
106MKS Rokita Brzeg Dolny16508,016,5
1110UKS GIECEK Radków – II16008,014,5
129UKS “Szach-Mat” Syców16508,014,0
137KSz Jelonka Jelenia Góra – I16508,014,0
1428WKS KOPERNIK – IV12257,016,0
1516UKS ZADRNA Kamienna Góra15007,015,0
1613WKS KOPERNIK – II15507,014,0
1721KSz Jelonka Jelenia Góra – VI14137,013,0
1822OKSiR Wisznia Mała14136,013,5
1918MUKS MDK Śródmieście Wrocław – V14506,012,5
2026WKS KOPERNIK – III12506,010,5
2112MUKS MDK Śródmieście Wrocław – IV15505,014,0
2227GCK Siechnice12635,010,5
2319KSz Jelonka Jelenia Góra – IV14135,010,5
2417KSz Jelonka Jelenia Góra – III14505,010,0
2515KSz Jelonka Jelenia Góra – II15005,010,0
2614ASSz Miedź Legnica – IV13754,010,5
2720KSz Jelonka Jelenia Góra – V14133,06,0
2825KSz Jelonka Jelenia Góra – VII13250,05,5
Skład Polonii Wrocław IV
NrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7Pkt.
1IIMASTALARZ, Józef1495180011111½5,5
2IIIBORKOWSKI, Marcin01600010001,0
3IIIWAIS, Franciszek01600+00113,0
4IVKLIMEK, Julia01250101½½104,0
5IIIŻEREBIEC, Maurycy01600100113,0

 

Pełne wyniki TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ Z BOROWIC[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]