[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2013/14

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: Polonia Wrocław III i Polonia Wrocław IV

Wyniki końcowe:
PlaceTeam nameDuże punktyTotal
1WKS Kopernik (2b) – Seniorzy22,053,5
2WKSz GANT HETMAN – III (5b)20,041,5
3OKSiR Wisznia Mała (6b)20,040,0
4WKSz GANT HETMAN- V (4a)16,035,5
5UKS Skoczek Milicz (1b)14,032,5
6WKSz GANT HETMAN – IV (5a)13,032,5
7KSz Polonia Wrocław III (7b)12,031,5
8KSz Polonia Wrocław IV (7a)12,029,5
9UKS Szach-Mat Sycow (1a)9,030,5
10MUKS MDK Srodmiescie Ww (3b)9,023,0
11MUKS MDK Srodmiescie Ww “młode talenty” (3a)5,018,0
12MKS Rokita Brzeg Dolny (6a)2,016,0
13WKS Kopernik (2a) – Juniorzy2,05,0
14—— (4b) 0,00,0
Skład Polonii Wrocław III
S.No.TitleNameFIDEBirthdayR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15
1WIMIWANOW, Anna22061995-04-07
2I++KHAMIDOV, Komil21091997-06-1211011
3I++PIOTROWSKI, Przemysław20451998-09-16111111
4mKUCYPERA, Małgorzata20451984-05-05
5mCAGARA, Paulina20441984-05-15
6I++KULAŚ, Szymon20091997-07-17½11
7I++MOTYL, Tomasz20151975-10-16
8kCZYŻ, Artur20391983-09-24010½11½
9I++DADEŁŁO, Aleksandra18211998-02-09½
10IIDADEŁŁO, Andrzej17951969-11-29
11IIDADEŁŁO, Krzysztof17671995-05-01
12IIBEBEL, Hubert16151965-01-190
13II+LIPSKI, Łukasz16002002-08-071001½0½00
14IBEBEL, Agnieszka15061998-01-20½111001½
15IIMASTALARZ, Józef14951999-07-04½0111½1010½
16IIDADEŁŁO, Barbara11412004-11-160
17IIOBARA, Zbigniew13601943-08-25
18GABUZA, Anatolii01989-05-11
Skład Polonii Wrocław IV
S.No.TitleNameFIDEBirthdayR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15
1IŻOCHOWSKI, Janusz19121953-01-101110101½11
2IINOWAKOWSKI, Artur16511998-04-21½½000½00
3IIBRONSZTEJN, Wojciech16371998-05-21
4IDWILEWICZ, Katarzyna16231999-07-14
5IIMAJEWSKI, Piotr15941996-10-14010011100
6IDWILEWICZ, Agata15862001-06-23
7IIDWILEWICZ, Andrzej15671958-01-26
8IIKOZA, Stanisław15461998-06-09½11½110½0½
9IIWIECZOREK, Bruno14761996-04-1101
10IKALINOWSKA, Karolina14662000-04-0900
11IISZALBIERZ, Piotr14561973-04-2910
12IISZULC, Patrycja13432001-04-21000
13IIKOROLEWICZ, Paweł13242001-02-2210
14IISMYKA, Wiktor12352004-07-121
15IIIKOZA, Jan12062000-09-21
16IMAMCZAR, Michał17221932-11-0601
17IIPERLICKI, Paweł01975-01-17
18IIKRZYSZTOFEK, Bogusław01956-09-2211110100½
19IIZIÓŁKOWSKI, Cyprian02004-10-28
20IIDOŁHARZ, Jakub02004-01-25
21IIIKRASZEWSKI, Grzegorz02004-02-12

 

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]