[vc_row][vc_column][vc_column_text]

IV Liga – sezon 2016/17

Skład, terminarz, informacje

Drużyna II

Niedługo rozpoczynają się rozgrywki IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski 2016/17 w których wystąpią dwa zespoły MDK Fabryczna Polonia Wrocław. W dalszej części komunikatu znajdują się niezbędne informacje dotyczące występu naszej drużyny w tych rozgrywkach.

Zawodników dodatkowych można zgłaszać do 31.12.2016 r. Zawodnik dodatkowy nie może być zgłoszony przed zawodnikiem z wyższym aktualnym rankingiem FIDE (dalej PZSzach).

Zespół: MDK Fabryczna Polonia Wrocław II

Kapitan zespołu: Michał Mamczar tel. 607 093 545 mail: michal.mamczar@wp.pl

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38 Wrocław lub MDK Fabryczna, ul. Zemska 16a Wrocław

Tempo gry wynosi: 60 min. + 30sek/pos. na partię dla każdego zawodnika.

Godziny rozpoczęcia rund: godz. 10:00 – rundy przedpołudniowe i godz. 14:00 – rundy popołudniowe

Regulamin IV Ligi: TUTAJ

Serwis turniejowy IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski: TUTAJ

Terminarz (terminy mogą ulec zmianie):

Runda 1 – 16.10.2016 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 0 – 5

Runda 2 – 6.11.2016 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 10:00 – OKSiR Wisznia Mała – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 2 – 3

Runda 3 – 6.11.2016 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – WKSz Wołów 4 – 1

Runda 4 – 27.11.2016 – dom – godz. 10:00 –  MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III 3 – 2

Runda 5 – 27.11.2016 – dom – godz. 14:00 – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 4,5 – 0,5

Runda 6 – 11.12.2016 – wyjazd – godz. 10:00 – UKS Milicz II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 0 – 5

Runda 7 – 11.12.2016 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – UKS Milicz I 3,5 – 1,5

Runda 8 – 8.01.2017 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – WKS Kopernik III 4 – 1

Runda 9 – 8.01.2017 – dom – godz. 14:00 – WKS Kopernik II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 1 – 4

Runda 10 – 22.01.2017 – wyjazd (Oława) – godz. 10:00 – MLKS Parnas II Oława – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 2,5 – 2,5

Runda 11 – 22.01.2017 – wyjazd (Oława) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – AZS Wratislavia 2,5 – 1,5*

Runda 12 – 5.02.2017 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 5 – 0

Runda 13 – 5.02.2017 – dom – godz. 14:00 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 2,5 – 2,5

Runda 14 – 5.03.2017 – wyjazd – godz. 10:00 – MKS Rokita Brzeg Dolny II  – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 2 – 3

Runda 15 – 5.03.2017 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II – MKS Rokita Brzeg Dolny I 2 – 3

*W tabeli dostaliśmy punkty jak za remis, ze względu na obustronny walkower na 2 szachownicy

Tabela końcowa:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Duże punkty
1 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (5A) X 2,0 4,5 3,0 3,0 2,5 3,0 3,0 4,0 4,0 3,5 4,0 4,5 4,0 5,0 5,0 27.0
2 OKSiR Wisznia Mała (1B) 3,0 X 2,0 3,5 2,5 4,5 4,0 3,0 2,0 3,0 2,5 4,0 5,0 3,5 4,5 4,5 24.0
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II (8B) 0,5 3,0 X 2,5 3,5 5,0 3,0 2,0 5,0 4,0 2,5 4,0 4,0 3,0 2,5 5,0 24.0
4 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (7A) 2,0 1,5 2,5 X 0,5 3,0 3,0 3,5 3,5 5,0 3,0 4,0 4,0 3,0 3,5 5,0 23.0
5 UKS Milicz I (2A) 2,0 2,5 1,5 4,5 X 2,0 3,0 2,5 4,5 2,0 5,0 2,5 4,5 3,0 4,0 5,0 19.0
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III (8A) 2,5 0,5 0,0 2,0 3,0 X 3,5 3,5 2,0 2,5 4,0 2,5 4,5 3,5 5,0 5,0 19.0
7 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (5B) 2,0 1,0 2,0 2,0 2,0 1,5 X 4,0 1,0 3,0 5,0 5,0 3,5 3,0 4,5 4,5 16.0
8 MKS Rokita Brzeg Dolny I (4A) 2,0 2,0 3,0 1,5 2,5 1,5 1,0 X 3,5 1,5 2,5 3,0 4,5 3,5 4,0 4,5 16.0
9 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (7B) 1,0 3,0 0,0 1,5 0,5 3,0 4,0 1,5 X 4,0 2,5 1,0 2,5 3,0 4,0 4,0 16.0
10 WKSz Wołów (1A) 1,0 2,0 1,0 0,0 3,0 2,5 2,0 3,5 1,0 X 2,5 2,5 4,0 2,0 3,0 5,0 13.0
11 AZS Wratislavia (3A) 1,5 2,5 1,5 2,0 0,0 1,0 0,0 2,5 2,5 2,5  X 2,5 3,5 3,0 4,5 3,0 13.0
12 WKS Kopernik III (6B) 1,0 1,0 1,0 1,0 2,5 2,5 0,0 2,0 4,0 2,5 2,5 X 0,0 3,0 3,0 3,0 12.0
13 WKS Kopernik II (6A) 0,5 0,0 1,0 1,0 0,5 0,5 1,5 0,5 2,5 1,0 1,5 5,0 X 4,5 4,5 4,0 9.0
14 MKS Rokita Brzeg Dolny II (4B) 1,0 1,5 2,0 2,0 2,0 1,5 2,0 1,5 2,0 3,0 2,0 2,0 0,5 X 3,5 5,0 6.0
15 MLKS Parnas II Oława (3B) 0,0 0,5 2,5 1,5 1,0 0,0 0,5 1,0 1,0 2,0 0,5 2,0 0,5 1,5  X 3,0 3.0
16 UKS Milicz II (2B) 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 0,5 1,0 0,0 2,0 2,0 1,0 0,0 2,0  X 0.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław II z zachowaniem kolejności desek:
Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* I++ ŻOCHOWSKI, Janusz POL 1935 1953 1 0 0 1 0 1 1 1 ½
2* II+ KOROLEWICZ, Paweł POL 1702 2001 1 1 ½ 1 ½ 1 0
3* I SZULC, Patrycja POL 1680 2001 0 ½
4* II+ KAWAŁKO, Adam POL 1659 2001 0 0 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 0
5* II KRZYSZTOFEK, Bogusław POL 1610 1956 1 1 1 1 1 0 1 1 0 ½ 0
6 II SMYKA, Wiktor POL 1519 2004
7 II NOWAK, Filip POL 1417 2007
8 I KRZYŻOSIAK, Anna POL 1391 2005
9 I KRZYŻOSIAK, Marta POL 1360 2005
10 III BORKOWSKI, Marcin POL 1357 2003
11 II+ DADEŁŁO, Barbara POL 1362 2004
12 II DEMSKI, Michał POL 1341 2007 0 0
13 II LUBERAŃSKI, Jakub POL 1335 2005 1 0 1 + 0 1 1 1 1 0 1
14 II GROT, Błażej POL 1257 2008 1 +
15 II JAWORSKI, Tymon POL 1136 2008
16 III DEMSKI, Jakub POL 1044 2008
17 I HARAZDA, Władysław POL 0 1946 1 1 1 + 0 1 + ½ 1 1 ½ 1 0
18 I MAMCZAR, Michał POL 1712 1932 1 1 1 1 ½ 1
19 I BLAK, Zbigniew POL 0 1954

* – Skład podstawowy[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]