[vc_row][vc_column][vc_column_text]

IV Liga – sezon 2016/17

Skład, terminarz, informacje

Drużyna III

Niedługo rozpoczynają się rozgrywki IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski 2016/17 w których wystąpią dwa zespoły MDK Fabryczna Polonia Wrocław. W dalszej części komunikatu znajdują się niezbędne informacje dotyczące występu naszej drużyny w tych rozgrywkach.

Zawodników dodatkowych można zgłaszać do 31.12.2016 r. Zawodnik dodatkowy nie może być zgłoszony przed zawodnikiem z wyższym aktualnym rankingiem FIDE (dalej PZSzach).

Zespół: MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Kapitan zespołu: Piotr Majewski tel. 732029365 mail: piotrmayewski@gmail.com i Natalia Rogacka tel. 732250459

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38 Wrocław lub MDK Fabryczna, ul. Zemska 16a Wrocław

Tempo gry wynosi: 60 min. + 30sek/pos. na partię dla każdego zawodnika.

Godziny rozpoczęcia rund: godz. 10:00 – rundy przedpołudniowe i godz. 14:00 – rundy popołudniowe

Regulamin IV Ligi: TUTAJ

Serwis turniejowy IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski: TUTAJ

Terminarz (terminy mogą ulec zmianie):

Runda 1 – 16.10.2016 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 0 – 5

Runda 2 – 6.11.2016 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 10:00 – WKSz Wołów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 2,5 – 2,5

Runda 3 – 6.11.2016 – wyjazd (Wisznia Mała) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – OKSiR Wisznia Mała 0,5 – 4,5

Runda 4 – 27.11.2016 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II  2,5 – 2,5

Runda 5 – 27.11.2016 – dom – godz. 14:00 – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1,5 – 3,5

Runda 6 – 11.12.2016 – wyjazd – godz. 10:00 – UKS Milicz I – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 2 – 3

Runda 7 – 11.12.2016 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – UKS Milicz II 5 – 0

Runda 8 – 8.01.2017 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – WKS Kopernik II 4,5 – 0,5

Runda 9 – 8.01.2017 – dom – godz. 14:00 – WKS Kopernik III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 2,5 – 2,5

Runda 10 – 22.01.2017 – wyjazd (Oława) – godz. 10:00 – AZS Wratislavia – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1 – 4

Runda 11 – 22.01.2017 – wyjazd (Oława) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MLKS Parnas II Oława 5 – 0

Runda 12 – 5.02.2017 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 2 – 3

Runda 13 – 5.02.2017 – dom – godz. 14:00 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 3 – 2

Runda 14 – 5.03.2017 – wyjazd – godz. 10:00 – MKS Rokita Brzeg Dolny I  – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1,5 – 3,5

Runda 15 – 5.03.2017 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław III – MKS Rokita Brzeg Dolny II 3,5 – 1,5

Tabela końcowa:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Duże punkty
1 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (5A) X 2,0 4,5 3,0 3,0 2,5 3,0 3,0 4,0 4,0 3,5 4,0 4,5 4,0 5,0 5,0 27.0
2 OKSiR Wisznia Mała (1B) 3,0 X 2,0 3,5 2,5 4,5 4,0 3,0 2,0 3,0 2,5 4,0 5,0 3,5 4,5 4,5 24.0
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II (8B) 0,5 3,0 X 2,5 3,5 5,0 3,0 2,0 5,0 4,0 2,5 4,0 4,0 3,0 2,5 5,0 24.0
4 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (7A) 2,0 1,5 2,5 X 0,5 3,0 3,0 3,5 3,5 5,0 3,0 4,0 4,0 3,0 3,5 5,0 23.0
5 UKS Milicz I (2A) 2,0 2,5 1,5 4,5 X 2,0 3,0 2,5 4,5 2,0 5,0 2,5 4,5 3,0 4,0 5,0 19.0
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III (8A) 2,5 0,5 0,0 2,0 3,0 X 3,5 3,5 2,0 2,5 4,0 2,5 4,5 3,5 5,0 5,0 19.0
7 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (5B) 2,0 1,0 2,0 2,0 2,0 1,5 X 4,0 1,0 3,0 5,0 5,0 3,5 3,0 4,5 4,5 16.0
8 MKS Rokita Brzeg Dolny I (4A) 2,0 2,0 3,0 1,5 2,5 1,5 1,0 X 3,5 1,5 2,5 3,0 4,5 3,5 4,0 4,5 16.0
9 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (7B) 1,0 3,0 0,0 1,5 0,5 3,0 4,0 1,5 X 4,0 2,5 1,0 2,5 3,0 4,0 4,0 16.0
10 WKSz Wołów (1A) 1,0 2,0 1,0 0,0 3,0 2,5 2,0 3,5 1,0 X 2,5 2,5 4,0 2,0 3,0 5,0 13.0
11 AZS Wratislavia (3A) 1,5 2,5 1,5 2,0 0,0 1,0 0,0 2,5 2,5 2,5 X 2,5 3,5 3,0 4,5 3,0 13.0
12 WKS Kopernik III (6B) 1,0 1,0 1,0 1,0 2,5 2,5 0,0 2,0 4,0 2,5 2,5 X 0,0 3,0 3,0 3,0 12.0
13 WKS Kopernik II (6A) 0,5 0,0 1,0 1,0 0,5 0,5 1,5 0,5 2,5 1,0 1,5 5,0 X 4,5 4,5 4,0 9.0
14 MKS Rokita Brzeg Dolny II (4B) 1,0 1,5 2,0 2,0 2,0 1,5 2,0 1,5 2,0 3,0 2,0 2,0 0,5 X 3,5 5,0 6.0
15 MLKS Parnas II Oława (3B) 0,0 0,5 2,5 1,5 1,0 0,0 0,5 1,0 1,0 2,0 0,5 2,0 0,5 1,5 X 3,0 3.0
16 UKS Milicz II (2B) 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 0,5 1,0 0,0 2,0 2,0 1,0 0,0 2,0 X 0.0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław III z zachowaniem kolejności desek:
Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* II+ MASTALARZ, Józef POL 1800 1999 0 ½ 0 ½ 1
2* I FIEDOREK, Michał POL 1863 2004 0 0
3* k CZYŻ, Artur POL 1929 1983 ½ ½
4* I MAJEWSKI, Piotr POL 1660 1996 0 0
5* II NOWAKOWSKI, Artur POL 1593 1998 0 1 + ½ 1 1 0 + 1 1 0
6 II KOZA, Stanisław POL 1585 1998 0 1 1 1 1 ½ 0
7 I ROGACKA, Natalia POL 1565 1997 0 1 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1
8 II MADAJCZAK, Jakub POL 1512 2001 1 0 ½ 1 ½ 1 0 0
9 II DOŁHARZ, Jakub POL 1494 2004
10 II ŻEREBIEC, Maurycy POL 1488 2002 0 1 + ½ 0 ½ 0 ½
11 I PAWICKA, Magdalena POL 1485 2007
12 II BARAN, Mateusz POL 1421 2002 1 1 1 1 1 1
13 II POKUSIŃSKI, Antoni POL 1404 2001 1 1
14 II+ MADAJCZAK, Piotr POL 1363 2006 1 0 ½ 1 1 1 ½ ½
15 II TOPOŁA, Rafał POL 1348 2005
16 II SIERPOWICZ, Konrad POL 1328 1999 0 0 1 + 1
17 II DAWGIEL, Bartosz POL 1281 2006
18 II JONIAK, Grzegorz POL 1277 1999
19 II RAWSKA, Maja POL 1100 2001
20 II+ ŚMIETAŃSKA, Wiktoria POL 1173 2010
21 III HALHOUL, Adam POL 1121 2006

* – Skład podstawowy[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]